skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

انتخاب رشته برای مدال‌آوران المپیادی و استعدادهای درخشان در آکادمی همراه اول

۱۸ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

آکادمی همراه اول به منظور حمایت از استعدادهای برتر کشور ۷۵ نفر از مدال‌آوران المپیاد کشوری و جهانی را به صورت رایگان در طرح «قطب‌نما»، انتخاب رشته می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، آکادمی همراه اول به منظور حمایت از استعدادهای برتر کشور با همکاری سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، ۷۵ نفر از مدال‌آوران المپیاد کشوری و جهانی را به صورت رایگان در طرح «قطب‌نما» انتخاب رشته می‌کند.

طرح انتخاب رشته قطب‌نما، متفاوت با انتخاب رشته‌های رایج با طراحی ویژه المپیادی‌ها و متشکل از چندین بخش برای دومین دوره در حال برگزاری است. «خودشناسی» با انجام پنج آزمون روانشناسی توسط داوطلبان و تکمیل پرسشنامه‌های شخصیت‌شناسی توسط دیگرانی که بیشترین شناخت را از داوطلب دارند، «برو پی کارِت» در قالب ویدئوهای معرفی رشته‌های دانشگاهی و مشاغل در چندین قالب متنوع و جذاب با ارائه اساتید دانشگاه و صاحبان مشاغل و «راه و چاه» شامل مجموعه ویدئوهای تخصصی مشاوره انتخاب رشته از جمله این بخش‌هاست.

«مشاوره اختصاصی» که سه جلسه مشاوره اختصاصی با داوطلب، دو جلسه مشاوره با والدین و یک جلسه با دوست صمیمی هر داوطلب انجام می‌دهد، «کارِت رو بساز» با ساختار ویژه برنامه‌ای و آشنایی با نخبگان علمی کشور در رشته‌های علوم پایه و همچنین «عصر مغناطیسی» که ویژه برنامه آشنایی با چالش‌های نخبگان در مسیر انتخاب شغل و رشته است نیز از جمله بخش‌های دیگر به حساب می‌آید.

این طرح تا ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ در محل باشگاه دانش‌پژوهان جوان ادامه خواهد داشت تا به این طریق کمکی به پرورش استعدادهای درخشان کشور در یکی از حساس‌ترین زمان‌های انتخاب و تصمیم‌گیری آنها برای آینده باشد.

https://pvst.ir/cx6

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو