skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ابر آروان برای پروژه‌های کوچ ابری خود نیروی کارشناس و متخصص جذب می‌کند

۱۱ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

ابر آروان ابریار استخدام می‌کند

ابر آروان به‌ دنبال جذب ابریاران کوچ ابری جدید است؛ کسب‌وکارهایی که از زیرساخت سنتی استفاده می‌کنند و برای بهره‌مند شدن از مزایای ابر در پی مهاجرت به زیرساخت ابری هستند، به ابریارانی در جایگاه مشاوران و متخصصان فناوری ابری نیاز دارند.

به گزارش روابط‌عمومی ابر آروان، طبق گزارش گارتنر، تا سه سال آینده بیش از ۸۵ درصد سازمان‌های دیجیتالی روی معماری ابری مستقر می‌شوند. امکانات و خدمات متنوع زیرساخت ابری انگیزه این کوچ بزرگ ابری را شکل می‌دهد؛ دسترسی به منابع نامحدود، دسترسی همیشگی، بهبود کیفیت سرویس‌دهی به مشتریان، افزایش سرعت و امنیت اطلاعات و مقرون‌به‌صرفه بودن از ویژگی‌های متمایز سرویس‌های ابری است.

مهاجرت به زیرساخت ابری در کنار مزایای متعددی که دارد گاهی با پیچیدگی‌های فراوانی همراه است و این موضوع لزوم همراه‌ داشتن تیم‌های متخصص در حوزه طراحی زیرساخت‌های یکپارچه ابری را به کسب‌وکارها یادآور می‌شود. این تیم‌های تخصصی به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا بتوانند هزاران یا میلیون‌ها کاربر را به‌ طور همزمان پوشش دهند، معماری چندلایه امنیتی داشته باشند، به یک طراحی پایدار (HA) و توزیع‌شده دست پیدا کنند و راهکارهای پردازشی، ذخیره‌سازی و استریمینگ یکپارچه داشته باشند.

ابریار فرد یا تیمی است که با عرضه خدمات فنی و مشاوره‌ای مانند برگزاری جلسات فنی و انجام پروژه‌های کوچ ابری برای مشتریان ابر آروان، در مسیر کوچ ابری کسب‌وکارها را یاری می‌کند. تیم‌های ابریار کوچ ابری متناسب با تعداد اعضای تیم و با ساعت کاری ۲۰۰ تا ۶۰۰ نفر ساعت در ماه، می‌توانند معادل ۲۰ تا ۲۱۰ میلیون تومان درآمد کسب کنند.

با بزرگ‌ترین بازار ابری کشور همراه شوید

ابر آروان ارائه‌دهنده متنوع‌ترین سرویس‌های ابری در سطح کشور است و در حال حاضر بیش از ۸۵ هزار وب‌سایت و کسب‌وکار کوچک، متوسط و بزرگ اینترنتی ایرانی و خارجی به آن اعتماد کرده‌اند.

با افزایش استقبال مشتریان، ابر آروان برای تقویت توان پاسخ‌دهی به این درخواست‌ها، نیاز دارد تا افراد زبده بیشتری را با خود همراه کند.

ابریاران کوچ ابری آروان

در آروان به تیم‌های تخصصی فنی و بیزینسی که در روند انتقال سرویس‌های مشتریان با ابر آروان همکاری می‌کنند ابریار کوچ ابری می‌گوییم.

ابر آروان با بهر‌ه‌مندی از بیشترین سهم بازار ابری کشور با بیش از ۸۵ هزار مشتری و ۱۲ هزار ابرک فعال، همچنین حضور مستمر در بازار ابری، بستر مناسبی برای درآمدزایی ابریاران کوچ ابری خود ایجاد می‌کند. تیم‌ها با پیوستن به این شبکه می‌توانند علاوه‌ بر ارتباط سریع و پیوسته با مشتریان، کسب‌وکار خود را گسترش دهند و آن را به دیگران معرفی کنند.

ابر آروان برای کمک به مهاجرت کسب‌وکارها به زیرساخت ابری در چهار سطح پایه، رشد، حرفه‌ای و سازمانی ابریار کوچ ابری جذب می‌کند. در تمام سطح‌ها تیم باید بر زیرساخت و سرویس‌های آروان (Video, Container, Storage, Server, CDN)، مفاهیم شبکه و سرویس‌های تحت شبکه به میزان کافی مسلط باشد. این تیم‌ها باید با مفاهیم مجازی‌سازی آشنا و به حوزه تکنولوژی وب و اینترنت مسلط باشند. در رزومه‌ تمام سطح‌ها، تیم باید نمونه کار آنلاین معرفی‌شده داشته باشد.

برای آگاهی بیشتر، همچنین اطلاع از شیوه همکاری در فرایند کوچ ابری می‌توانید به این نشانی ایمیل بزنید.

https://pvst.ir/cw5

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو