skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ثبت‌نام برای حضور در رویداد توان‌تک آغاز شد

۱۵ تیر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

استارت‌آپ‌های حوزه معلولیت تا ۲۳ تیرماه می‌توانند نسبت به ثبت‌نام در پنجمین دوره رویداد توان‌تِک اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع رعد، همزمان با بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، پنجمین دوره رویداد توان‌تِک از سوی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با همکاری موسسات و انجمن‌های همکار حوزه معلولیت برگزار می‌شود و استارت‌آپ‌های حوزه معلولیت هم تا ۲۳ تیرماه می‌توانند اقدام به ثبت‌نام در این رویداد کنند.

رویداد توان‌تِک با هدف تغییر نگرش جامعه نسبت به توانمندی‌های افراد دارای معلولیت و رعایت حقوق آنها در فضای استارت‌آپی و کسب‌وکارهای صنعت آی‌تی کشور با گردهمایی شرکت‌های موفق استارت‌آپی و تجارت الکترونیکی و معرفی توان‌یابان موفق و شاغل در این شرکت‌ها از تاریخ ۱۰ تا ۱۳ مرداد در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.


استارت‌آ‌پ‌ها یا صاحبان ایده‌هایی که خدمات‌شان به افراد دارای معلولیت ارائه می‌شود یا از سوی افراد دارای معلولیت تاسیس‌ و اداره می‌شوند می‌توانند با ثبت‌نام در توان‌تِک از تسهیلات ویژه برای حضور در این نمایشگاه بهره‌مند شوند.
علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر تا روز پنجشنبه ۲۳ تیرماه با مراجعه به وب‌سایت مجتمع رعد نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه توان‌تک به شماره 02188371096 تماس حاصل فرمایند.

https://pvst.ir/cpe

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو