skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اینترک توانسته در ۶ ماه گذشته به ۴۰ میلیون کاربر فعال برسد

سمانه سمیع تحریریه

۹ تیر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

مارکتینگ اتومیشن

مشتریان پلتفرم اینترک که از آن به عنوان ابزار اتوماسیون مارکتینگ استفاده کرده‌اند توانسته‌اند در ۶ ماه گذشته به ۴۰ میلیون کاربر پیام ارسال کنند.

به گزارش پیوست، مزدک پاکزاد، مدیرعامل اسمارتک یکی از شرکت‌های توسعه تجارت الکترونیکی دیجی‌کالا در گفت‌وگو با پیوست می‌گوید: اینترک یکی از محصولات اسمارتک است که می‌خواهد به نوعی بازوی مارکتینگ تکنولوژی تجارت الکترونیک دیجی‌کالا باشد. این پلتفرم در تلاش است تا بتواند فضایی ایجاد کند که کسب‌و‌کارهای دیگر هم به کمک ابزارهای اینترک پیام‌های تبلیغاتی درست را در زمان‌‌های درست به کاربر برسانند.

پاکزاد عنوان اینترک را ترکیبی از اینتراکشن و ترکینگ می‌داند و می‌گوید سرمایه‌گذاری روی اینترک در سال ۱۴۰۰ توسط شرکت اسمارتک صورت گرفته و در ۶ ماه گذشته در اینترک ۴۰ میلیون کاربر فعال، ۳۳۰ میلیون پیام ارسال‌شده و ۲۸۰۰ کمپین اجرا شده است.

پاکزاد
پاکزاد عنوان اینترک را ترکیبی از Interaction و Tracking می‌داند.

مارکتینگ اتومیشن چیست؟

پاکزاد در ادامه اتوماسیون بازاریابی (marketing automation) را از ابزارهای جذاب در بازاریابی می‌داند که کسب‌و‌کارها به کمک این نرم‌افزارها می‌توانند رفتار کاربران را پیگیری و دنبال کنند و از این طریق بتوانند تعامل بهتری را با مشتریان‌شان ایجاد کنند. پاکزاد در این رابطه می‌گوید: کسب‌و‌کارها می‌توانند با ابزارهایی که اینترک در اختیار آنها قرار می‌دهد سفر مشتری(Customer Journey) را طراحی کنند و مدیران بازاریابی یا صاحبان کسب‌وکارها با تعامل بیشتر و بهتر با مشتری امکان فروش بیشتر در بازارشان را فراهم کنند.

پاکزاد اینترک را دارای امکانات و قابلیت‌های متنوع تحلیل رفتار می‌داند که در عملکردی چند جانبه می‌تواند از طریق ارسال انواع پوش‌نونیفیکشن‌ها (push notification) مشتریان را ترغیب به خرید بیشتر کند و به این شکل کسب‌وکارها را به فروش بیشتر با هزینه مارکتینگ کمتر نزدیک کند.

به باور پاکزاد گرچه محصول اینترک از اردیبهشت ۱۴۰۰ به بازار ارائه شده است و مشتریان اولیه آن را شرکت‌های مرتبط به دیجی‌کالا تشکیل داده‌اند اما هدف اینتر‌ک در سال پیش رو ورود به بازار بزرگتر و کلیه کسب‌وکارهایی است که می‌خواهند هزینه مارکتینگ خود را کمتر کنند و از مارکتینگ اتوماسیون شده بهره بیشتری ببرند.

امنیت داده‌ها در اتوماسیون بازاریابی

پاکزاد یکی از چالش‌های مهم در صنعت اتوماسیون بازاریابی را عدم اطلاع و آشنایی کافی مدیران بازاریابی از این دانش می‌داند و می‌گوید: در بررسی‌هایمان متوجه شدیم بسیاری از شرکت‌ها هنوز با توانمندی‌های این ابزار آشنا نیستند و به همین خاطر رویدادی را برای آشنایی مدیران ارشد بازاریابی شرکت‌های بزرگ و متوسط ترتیب دادیم تا به این شکل بتوانیم نه تنها خدمات اینترک بلکه مارکتینگ اتومیشن را به کسب‌وکارها آموزش بدهیم و راجع به آن صحبت کنیم.

در واقع اینترک بر این مبنا ساخته شده است که کسب‌وکارهای ایرانی به جای استفاده از پلتفرم‌های خارجی و انتقال دیتا به خارج از کشور بتوانند با قیمت مناسب‌تر و امنیت بیشتر از امکانات یک پلفترم مارکتینگ اتومیشن استفاده کنند.

https://pvst.ir/co6
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو