skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«باما» از چهره جدید خود رونمایی کرد

۵ تیر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

باما

«باما»، پلتفرم تخصصی خرید و فروش خودرو، از طراحی جدید هویت بصری و محصول خود رونمایی کرد. این پلتفرم اعلام کرد پس از گذشت ۱۲ سال از فعالیت در بازار خودرو با نگاهی به‌روزشده و متناسب‌ با جایگاه این برند در بازار و همچنین هماهنگ‌تر با نیاز مخاطبان با ظاهری جدید فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی باما، فیس لیفت برند «باما» همچنان تا حدی به هویت قبلی وفادار بوده اما اکنون ظاهری به‌روزتر به خود گرفته است.

امیرعلی شبیری، مدیرعامل باما، درباره این تغییر گفت: پس از گذشت سال‌ها از آغاز به کار باما، لازم دانستیم تغییراتی در هویت بصری برند خود ایجاد کنیم. خوشحالیم که تا امروز توانسته‌ایم با ارائه راه‌حل‌های جدید و پاسخگویی به نیازهای متغیر بازار خودرو، نقش پیشروی «باما» را در هدایت‌گری این بازار و ارائه بهترین خدمات به مشتریان تثبیت کنیم.

باما
چهره جدید باما

شبیری ادامه داد: هویت بصری جدید برند ما چنان طراحی شده که بتواند به مناسب‌ترین و روز‌آمدترین شکل، خود را با وضعیت فعلی بازار خودرو و نیاز مشتریان ما هماهنگ کند. ما همیشه به ارزش‌های بنیادین خود مانند شفافیت و سهولت فرایندها پایبند بوده‌ایم و این فیس لیفت هم‌راستا با استراتژی کلی باما، به تقویت و اجرایی شدن این ارزش‌ها کمک می‌کند. البته تغییرات انجام‌شده صرفاً به ظاهر و المان‌های بصری محدود نمی‌شود و ما در پیاده‌سازی محصول هم از تکنولوژی و دانش روز دنیا بهره‌مند شده‌ایم.

باما
صفحه اول سایت باما

مهرداد محمدزاده، مدیر استودیو شیزارو که طراحی هویت جدید برند «باما» را بر عهده داشته، در این باره توضیح داد: برای طراحی نشان و هویت بصری جدید باما تا حد زیادی از زبان طراحی در خودروها الهام گرفته شده، به گونه‌ای که اِلمان‌های مختلفی از این زبان طراحی در سیستم جدید طراحی باما به شکل مناسبی جای خود را پیدا کرده‌اند. ترکیب‌بندی رنگ در «باما» هم در ظاهر جدید متفاوت شده تا بر اساس دنیای جدید و نیازهایش به‌روزتر شود. در واقع پلتفرم باما در این فیس لیفت با استفاده از همه دارایی‌هایی که در زمینه برندینگ در این سال‌ها کسب کرده بود هویت خودش را هم بهینه کرد.

طبق اعلام «باما»، طراحی جدید باعث می‌شود کاربران راحت‌تر از گذشته بتوانند به بخش‌های مختلف دسترسی پیدا کنند و از آنها استفاده کنند. در آینده نیز قرار است امکانات دیگری به مرور در اختیار کاربران باما قرار بگیرد.

https://pvst.ir/cly

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو