skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نماد آسیاتک باز شد؛ افزایش سرمایه در راه است

عاطفه چوپان نویسنده میهمان

۳۰ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۲ آذر ۱۴۰۱

نماد آسیاتک که اوایل هفته گذشته به دلیل «ظن دستکاری بازار (مبتنی بر اطلاعات یا معاملات)» متوقف شده بود این هفته بازگشایی شد و این شرکت از برنامه افزایش سرمایه از محل سود انباشته برای توسعه زیرساخت‌ها خبر داد.

به گزارش پیوست، شرکت انتقال داده‌های آسیاتک از برنامه افزایش سرمایه از محل سود انباشته با محاسبه نرخ صفر مالیاتی و صرف آن برای توسعه زیرساخت‌های دیتاسنتر خبر داد.

افزایش سرمایه آسیاتک از محل سود انباشته
افزایش سرمایه آسیاتک از محل سود انباشته

بر این اساس، محمدعلی یوسفی‌زاده، مدیرعامل آسیاتک، با توجه به تصمیمات هیات مدیره مبنی بر پیشنهاد افزایش سرمایه از محل سود انباشته اعلام کرد: مالیات آن بخش از سودهای قابل انتقال به سرمایه با نرخ صفر محاسبه شده است.

هیات مدیره در نظر دارد در صورتی که مبلغ افزایش سرمایه مورد تصویب مجمع فوق‌العاده قرار بگیرد، بعد از اخذ تاییدیه بازرس شرکت و سازمان بورس در پروژه‌های توسعه زیرساخت‌های دیتاسنتر سرمایه‌گذاری شود.

نماد آسیاتک در جریان معاملات امروز با افت ۴.۹ درصدی قیمت سهام روبه‌رو بود. در حالی که فرایند عرضه اولیه ۱۵ درصد سهام انتقال داده‌های آسیاتک، ۷ اردیبهشت انجام و هر سهم اولین شرکت تازه‌وارد سال، ۶۶۶ تومان کشف قیمت شده بود، هفته گذشته و پیش از توقف قیمت پایانی هر سهم این شرکت هزار و ۸۳۲ تومان بوده است. قیمت هر سهم آسیاتک امروز هزار و ۶۷۷ تومان بود.

https://pvst.ir/ckn
عاطفه چوپاننویسنده میهمان

  خبرنگاری را از سال ۱۳۹۱ و با سرویس اقتصادی ایسنا «خراسان رضوی» شروع کردم. پنج سال بعد و با اتمام دوره دانشجویی همکاری با مجموعه‌های مختلفی از جمله دنیای اقتصاد، روزنامه خراسان و شرکت خدمات روابط عمومی رادکان را تجربه کردم. یک سال مدیر رسانه شورای شهر مشهد بودم و از رسانه یک قدم عقب کشیدم و با فعالیت در روزنامه شهرآرا دوباره به خانه برگشتم. سه سال بعد و پس از مهاجرت به تهران به تجارت‌نیوز رفتم و بعد به نوشتن پرونده‌های اجتماعی در هفته‌نامه تجارت‌فردا مشغول شدم و حالا با افتخار عضوی از خانواده پیوستم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو