skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پی‌پال امکان انتقال بیت‌کوین به سایر کیف پول‌ها را فراهم کرد

۱۸ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

پیپال امکان انتقال بیت‌کوین را فراهم کرد

پی‌پال امکان انتقال بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتالی را از حساب کاربریشان به سایر کیف ‌پول‌ها و صرافی‌ها (شامل دریافت و ارسال) فراهم کرد.

به گزارش پیوست، از زمانی که پی‌پال اجازه خرید بیت‌کوین را برای برخی از حساب‌ها در سال ۲۰۲۰ صادر کرد این ویژگی با استقبال قابل توجه کاربران مواجه شد و اکنون این شرکت ارائه‌دهنده خدمات مالی امکان انتقال ارزهای دیجیتالی به سایر کیف پول‌ها و صرافی‌ها را ایجاد کرده است.

در بیانیه مطبوعاتی‌ این شرکت آمده است: امکان ارسال، دریافت و انتقال دارایی‌های رمزنگاری‌شده مانند بیت‌کوین و سایر رمزارزها بین کیف پول و صرافی فراهم شده است. این شرکت برای انتقال بیت‌کوین هزینه‌ای دریافت نمی‌کند.

خوزه فرناندز داپونته، معاون ارشد و مدیر کل پی‌پال، گفت:‌ با توجه به استقبال کاربران از اضافه شدن امکان خرید بیت‌کوین در سال ۲۰۲۰، اکنون کاربران این پلتفرم حق انتخاب خواهند داشت و می‌توانند با توجه به نیاز خود از ویژگی‌های جدید استفاده کنند. اضافه شدن این ویژگی‌ها نشان‌دهنده تکامل مداوم پلتفرم پی‌پال است که مشتریان را قادر می‌سازد با اکوسیستم رمزارزها تعامل گسترده‌تری داشته باشند. دلیل اینکه ما در حوزه ارزهای دیجیتالی فعال هستیم این است که معتقدیم بخش قابل توجهی از تجارت به سمت ارزهای دیجیتالی سوق پیدا می‌کند.

پی‌پال از مجوز BitLicense استفاده می‌کند. این کلمه اصطلاحی است که برای فعالیت‌های رمزارزی کسب‌و‌کارها استفاده می‌شود. این استاندارد توسط اداره خدمات مالی نیویورک (NYSDFS) طراحی و برای شرکت‌ها صادر می‌شود. پی‌پال ادعا می‌کند اولین کسب‌وکاری است که از این مجوز نه به‌ صورت مشروط بلکه به صورت دائمی استفاده می‌کند.

تمرکز بر تجارت، به جای فعالیت به عنوان یک صرافی، به پی‌پال اجازه می‌دهد بدون کارمزد مرتبط با تراکنش‌های بیت‌کوین کار کند. پی‌پال به جای اینکه یک صرافی مرکزی باشد، به دنبال تجارت در حال توسعه با استفاده از ابزارهایی مانند Checkout With Crypto است که به کاربران اجازه می‌دهد با میلیون‌ها تاجر در سراسر جهان از طریق بیت‌کوین تعامل داشته باشند.

https://pvst.ir/cia

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو