skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سرویس الان بخر، بعداً پرداخت کن اسنپ‌پی برای ۵ میلیون کاربر فعال شد

۹ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

افت سهام شرکت‌های BNPL

سرویس پرداخت اعتباری و BNPL‌ اسنپ‌پی برای بیش از پنج میلیون نفر از کاربران سوپراپلیکیشن اسنپ فعال شده است. این کاربران با اعتبار مشخصی که در ابتدای ماه به آنها تخصیص داده می‌شود می‌توانند از خدمات مختلف اسنپ استفاده و هزینه‌ آن را در آخر ماه پرداخت کنند.

به گزارش روابط عمومی اسنپ‌پی،‌ در حال حاضر اسنپ‌پی برای خدمات مختلف اسنپ از جمله درخواســت خودرو و موتور و پیک، ســفارش غذا، ســفارش از ســوپرمارکت و هایپراســتار، پزشک و مشاوره و ســفارش از داروخانه فعال اســت و به زودی امکان استفاده از این سرویس روی محصولات و خدمات متنوع‌تری فراهم می‌شود.

فعال کردن اعتبار اسنپ‌پی نیازی به وثیقه یا ضامن ندارد و تخصیص این اعتبار صرفاً مبتنی بر اعتبار کاربران نزد اسنپ‌پی است. اعتبار اسنپ‌پی به صورت آنی و غیرحضوری در اختیار کاربر قرار می‌گیرد و بلافاصله قابل استفاده است.

اسنپ‌پی دو نوع اعتبار به کاربرانش ارائه می‌دهد: اعتبار ماهانه و اعتبار اقساطی. با استفاده از اعتبار ماهانه، کاربران می‌توانند در طول ماه از خدمات مختلف استفاده کنند و هزینه آن را در انتهای ماه پرداخت کنند. با اعتبار اقساطی، کاربران می‌توانند خریدهای خود را انجام دهند و هزینه آن را در چهار قسط ماهانه پرداخت کنند.

علاوه بر این، کسب‌وکارها می‌توانند با پذیرفتن اسنپ‌پی به عنوان یکی از روش‌های پرداخت از اسنپ‌پی امکاناتی مانند فراهم شدن خرید اعتباری بدون نیاز به تامین مالی و بدون ریسک عدم بازپرداخت بدهی توسط پذیرنده، تسویه مبالغ خریدهای اعتباری با پذیرنده در مدت‌زمان کوتاه و پیاده‌سازی درگاه پرداخت اسنپ‌پی در زمانی کوتاه دریافت کنند.

https://pvst.ir/cgp

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو