skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

قیمت توکن LUNA 2 تا ۷۰ درصد کاهش یافت

۹ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کاهش قیمت توکن لونا ۲

قیمت توکن لونا از زمان راه‌اندازی مجدد اکوسیستم Terra در تاریخ «۲۸ مه» حدود ۷۰ درصد کاهش یافته است.

به گزارش پیوست، بر اساس طرح احیای موسس Terra Labs، توکن‌های جدید‌ این شبکه با نام LUNA 2 در اختیار سرمایه‌گذارانی قرار می‌گیرد که در گذشته توکن‌های Luna Classic (LUNC)، TerraUSD Classic (USTC)، Anchor Protocol UST (aUST) را داشتند.

طرح احیای مدیرعامل ترا شامل هارک‌فورک بلاک‌چین و انتشار مجدد توکن‌های Luna برای سرمایه‌گذاران متضرر این شبکه است. توسعه‌دهندگان این شبکه برای جمع‌آوری داده‌های مورد نیاز از یک اسنپ‌شات که مربوط به قبل از مارپیچ مرگ در بازارهای Luna و UST است استفاده کرده‌اند.

داده‌های وب‌سایت CoinGecko نشان می‌دهد لونا از زمان راه‌اندازی در روز شنبه با قیمت ۱۸.۸۷ دلار تاکنون حدود ۷۰ درصد افت قیمت پیدا کرده و به عدد ۵.۷۱ دلار در زمان نگارش این گزارش رسیده است.

نمودار قیمت لونا ۲
نمودار قیمت لونا ۲

با توجه به شرایط می‌توان گفت اعتماد عمومی نسبت به این پروژه از دست رفته است. کاربران توییتر در مورد این پروژه بر این عقیده‌اند که با فروش توکن‌های دریافتی قصد جبران بخشی از سرمایه ازدست‌رفته خود را دارند.

صرافی رمزارزی بایننس هم قرار است روند توزیع توکن‌های این شبکه را برای کاربران واجد شرایط از فردا، ۳۱ مه، آغاز کند. حتی برخی از کاربران جامعه رمزارزها اعتقاد دارند عرضه توکن‌ها در صرافی بایننس می‌تواند به روند کاهشی شکل گرفته دامن بزند. دلیل این افراد برای این ادعا از حجم بالای توکن‌های در اختیار بایننس و عدم اعتماد کاربران به این شبکه نشأت می‌گیرد.

به نظر می‌رسد صرافی بایننس دیگر امیدی به رشد این پروژه ندارد و قصد دارد از پتانسیل‌های ترا برای جذب پروژه‌های وابسته به این شبکه به سمت زنجیره BNB Chain استفاده کند.

گوندولین رجینا، مدیر سرمایه‌گذاری BNB Chain، در این مورد گفت: اکوسیستم Terra خالقان و توسعه‌دهندگان بااستعداد زیادی دارد و هدف ما از حمایت و کمک به این سازندگان و تیم‌ها، ساخت پروژه‌های جدید در زنجیره BNB است. از این رو، ما صرفاً علاقه‌مند به حمایت از توسعه‌دهندگان و پروژه‌ها هستیم تا آینده را از دست ندهند.

https://pvst.ir/cgg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو