skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نسخه دوم شبکه Terra راه‌اندازی شد

۸ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

نسخه دوم شبکه ترا راه‌اندازی شد

شبکه Terra 2.0 با نام جدید Phoenix-1  از امروز (۸ خرداد) فعالیت خود را آغاز و شروع به تولید بلوک کرد.

به گزارش پیوست، بنیان‌گذار و مدیرعامل Terra Labs، راه‌انداری زنجیره جدید ترا به نام Terra 2.0 را تایید و اعلام کرد هدف ایجاد این شبکه احیای اکوسیتم Terra (Luna) و TerraUST (UST) است.

طرح احیای مدیرعامل ترا شامل هارک‌فورک بلاک‌چین و انتشار مجدد توکن‌های Luna برای سرمایه‌گذاران متضرر این شبکه است. توسعه‌دهندگان این شبکه برای جمع‌آوری داده‌های مورد نیاز از یک اسنپ‌شات که مربوط به قبل از مارپیچ مرگ در بازارهای Luna و UST است، استفاده کرده‌اند.

توضیحات مدیرعامل ترا لبز در مورد راه‌اندازی نسخه دوم شبکه ترا
توضیحات مدیرعامل ترا لبز در مورد راه‌اندازی نسخه دوم شبکه ترا

شبکه اصلی Terra 2.0 که Phoenix-1 نام‌گذاری شده است ۲۸ می براساس جدول زمانی اولیه تعیین شده به‌دست توسعه‌دهندگان ترا راه‌اندازی شد و تولید بلوک در بلاک‌چین خود را آغاز کرد. تیم توسعه‌دهنده ترا همچین از فعال‌سازی سرویس نود عمومی، کیف‌پول‌ها و کاوشگران بلاک‌چین در آینده نزدیک خبر داد.

مدیرعامل ترا در مورد طرح پیشنهادی اولیه خود برای احیای اکوسیستم ترا گفت: اکنون کاربران باید بتوانند موجودی خود را مشاهده کنند. همچنین برای مشاهده موجودی $LUNA یا در برخی صرافی‌ها $LUNA2 تنها کافی‌ست صفحه خود را به‌روزرسانی کنند.

او همچین لینکی از یک پورتال رسمی به اشتراک گذاشته است که با استفاده از آن کاربران می‌توانند موجودی کیف‌پول ترای خود را مشاهد کنند. در این بین صرافی‌های رمزارزی متعددی به کمک طرح ایردراپ ترا برای راه‌اندازی مجدد این شبکه پیوسته‌اند.

با توجه به طرح احیای اکوسیستم لونا، کاربرانی که در گذشته توکن‌های Terra Luna Classic (LUNC)، TerraUSD Classic (USTC) و Anchor Protocol UST (aUST) را داشته‌اند، اکنون واجد شرایط برای دریافت توکن‌های جدید هستند.

اما درمیان تمام اکوسیستم‌های رمزارزی که برای کمک به احیای پروژه‌های ترا و جبران خسارت کاربران ایستاده‌اند، زنجیره BNB متعلق به صرافی بایننس، قصد دارد در پروژه‌هایی که از اکوسیستم ترا مهاجرت می‌کنند سرمایه‌گذاری و حمایت کند.

گوندولین رجینا، مدیر سرمایه‌گذاری BNB Chain در این مورد گفت: اکوسیستم Terra خالقان و توسعه‌دهندگان با استعداد زیادی دارد و هدف ما از حمایت و کمک به این سازندگان و تیم‌ها، ساخت پروژه‌های جدید در زنجیره BNB است. از این رو، ما صرفا علاقه‌مند به حمایت از توسعه‌دهندگان و پروژه‌ها هستیم تا آینده را از دست ندهند.

https://pvst.ir/cfp

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو