skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ورودی

محمدباقر اثنی‌عشری مدیر مسئول

بازگشت به آینده

محمدباقر اثنی‌عشری
مدیر مسئول

۶ آبان ۱۳۹۴

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شماره ۳

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۶ مهر ۱۳۹۸

روزها انتخاباتی است. تا چند روز دیگر رجلی مدیر و مدبر، با رای مردم مدیریت اجرایی کشور را در دست خواهد گرفت. هر هشت نامزد در تلاشند تا با نقد وضع موجود، آینده‌ای بهتر را نوید دهند. به نظر می‌رسد با فاصله‌ای که توسط نامزدها از مدیریت کنونی اجرایی گرفته می‌شود، هر کس انتخاب شود، شاهد یکی از بزرگ‌ترین جابه‌جایی‌های مسالمت‌آمیز تاریخی در بدنه اجرایی و مدیریتی کشور باشیم. انتخابات ریاست جمهوری فرصتی است تا مردم گلایه‌های خود به گوش مدیران فردا رسانده و آمال و آرزوهای خود را مطالبه کنند. شیرین آنکه این روزها نه کسی از شکایت‌ها می‌رنجد و نه خواسته‌ای رد می‌شود.
بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور نیز همچون سایر بخش‌ها، از کمبودها رنج می‌برد، نسبت به مدیریت‌ها انتقاد دارد و امیدوار است دولت بعدی چاره‌ای برای مشکلات بسیارش بیابد. تجربه نشان داده روسای جمهور تنها در سال‌های آخر دوره‌شان به نقش فاوا در توسعه پی برده ولی دیگر زمانی نداشته‌اند تحولی را که انتظار است، پایه بگذارند. طرح دیدگاه‌ها و خواسته‌ها می‌تواند کاندیداها و کمی بعد رئیس‌جمهور جدید را با این بخش و نقش آن در توسعه آشنا سازد تا عقب‌ماندگی‌ها زودتر جبران شود.
پیوست نشریه‌ای سیاسی نیست. پیوست نشریه‌ای مستقل است و به هیچ گروه و سازمان سیاسی و صنفی وابسته نیست. این جملاتی است که بارها آن را از سایر سازمان‌ها و همچنین همکاران مطبوعاتی‌مان شنیده‌ایم اما غیرسیاسی و مستقل و بی‌طرف بودن به معنای بی‌تفاوتی نیست. نمی‌توانیم نسبت به اتفاقی که سرنوشت حوزه کار و زندگی‌مان را برای چهار یا شاید هشت سال متاثر می‌سازد، تنها ناظری خاموش باشیم.
در این شماره از پیوست نظرات و دیدگاه‌های نامزدها را درباره فاوا و نقدهایشان به وضع موجود و قول‌ها و برنامه‌هایشان را برای دولت بعدی منتشر کرده‌ایم. فرصت برای تمامی نامزدها یکسان بوده و کوشیده‌ایم در این نقل امانت‌دار درستکاری باشیم.
کار تا استقرار دولت جدید ادامه خواهد داشت و نیازمندیم به دیدگاه‌ها و نظرات شما

این مطلب در شماره ۳ پیوست منتشر شده است.

ماهنامه ۳ پیوست
دانلود نسخه PDF
http://pvst.ir/1jh

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو