skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

قرارداد ماسک و توییتر به طور موقت متوقف شد

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

ایلان‌ماسک، بنیان‌گذار اسپیس‌اکس و ثروتمند‌ترین فرد جهان، که پیشنهاد ۴۴ میلیارد دلاری‌اش برای خرید توییتر مورد قبول هیات مدیره این پلتفرم شبکه اجتماعی قرار گرفت، در توییتی روز جمعه ۱۳ مه از توقف موفقت این قرارداد خبر داد.

به گفته ماسک که در توییت خود به خبری از رویترز اشاره کرده است، این توقف موقت برسر آمار حساب‌های جعلی و اسپم است. او می‌گوید در انتظار جزئیاتی در رابطه با محاسبه حساب‌های اسپم/جعلی است.

توییت ایلان ماسک درمورد توقف قرارداد خرید توییتر

با این همه ماسک در همین رشته توییت اشاره کرده است که هنوز به خرید این پلتفرم متعهد است.

ماسک می‌گوید همچنان به خرید توییتر متعهد است

خبری که خبرگزاری رویترز ابتدا روز ۲ مه منتشر کرده و امروز بروزرسانی شده است تصریح می‌کند که براساس مستندات توییتر، این شبکه اجتماعی در اولین سه ماهه سال جاری ۲۲۹ میلیون کاربر فعال داشته است.

در این مستندات نتیجه گیری می‌شود که حساب‌های اشتباه یا اسپم کمتر از ۵ درصد کاربران فعال این شبکه اجتماعی در اولین سه ماهه سال را تشکیل می‌دهند و به گفته ماسک، توقف معامله هم برای بررسی مستندات و جزئیات دقیقی است که کاربران جعلی/اسپم براساس آن برآورد شده‌اند.

ماسک ۱۳ آوریل امسال با اطلاعاتی که در اختیار کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) قرارداد قصد خود برای خرید توییتر را علنی کرد و روز دوشنبه ۲۶ آوریل پس از بالا و پایین‌های بسیار و تلاش هیات مدیره توییتر برای رد این پیشنهاد، در نهایت هیات مدیره با پیشنهاد خرید توییتر با قیمت ۵۴.۲۰ دلار در ازای هر سهم موافقت کرد.

گفتنی است که پیشنهاد ماسک برای خرید این شبکه اجتماعی از همان ابتدا تا امروز بالاتر از ارزشگذاری وال‌استریت بوده است و تکمیل این قرارداد منفعت زیادی را برای سهام‌داران این شرکت به همراه دارد. قیمت سهام توییتر امروز جمعه ۱۳ مه با قیمت ۴۰.۵۸ دلار در ازای هر سهم معامله می‌شود.

 

https://pvst.ir/ccc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو