skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سرویس BNPL دیجی‌پی برای کاربران سازمانی فعال شد

۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ورداخت اعتباری دیجی پی

سرویس BNPL یا «الآن بخر و بعداً پرداخت کن» دیجی‌پی که در اختیار کاربران نهایی قرار گرفته بود، حالا با امکانات بیشتری در اختیار متقاضیان حقوقی و سازمان‌ها هم قرار می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، این شرکت سرویس BNPL خود را در مدل سازمانی (B2B) با ابعاد گسترده‌تری در اختیار سازمان‌ها، کارکنان و مشتریان آنها قرار می‌دهد تا بتوانند خریدشان را از فروشگاه دیجی‌کالا یا فروشگاه‌های تحت قرارداد و متصل به درگاه دیجی‌پی، بدون هیچ محدودیتی در نوع و دسته کالاها انجام دهند و هزینه آن را بعداً پرداخت کنند.

در واقع متقاضیان سرویس BNPL می‌توانند در لحظه خرید، اعتبار مورد نظرشان را دریافت و خرید را به صورت اعتباری ثبت کنند و هزینه‌‌‌های خرید را بعد بپردازند.

این سرویس که از سال گذشته، اولین بار در آذر ۱۴۰۰، برای کاربران حقیقی دیجی‌پی فعال شده است، در کمتر از سه ماه به ۲۰۰ هزار نفر از کاربران دیجی‌کالا اختصاص یافت.

حالا BNPL برای کاربران حقوقی، شرکت‌ها و سازمان‌ها هم فعال شده تا بتوانند ضمن قراردادها و توافقات سازمانی، استفاده از آن را برای کارکنان و کاربران خود امکان‌پذیر کنند. علاوه بر اینکه دیجی‌پی در تلاش است با فراگیر کردن این سرویس مالی و دسترس‌پذیر کردن آن برای کاربران سازمانی، امکان استفاده از این خدمات را برای بخش گسترده‌تری از کاربران فراهم کند.

متقاضیان حقوقی و سازمانی یا کارکنان سازمان‌ها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرداخت اعتباری می‌توانند به صفحه اعتبار سازمانی در وب‌سایت دیجی‌پی مراجعه کنند.

https://pvst.ir/c8f

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو