skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

برگزاری دوره‌های آموزشی سامسونگ در زمینه پرورش نیروهای متخصص

۳۰ فروردین ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۶ آذر ۱۴۰۱

برگزاری دوره‌های آموزشی سامسونگ در زمینه پروش نیروهای متخصص

 مرکز خدمات سامسونگ دوره‌های آموزشی و کارآموزی ویژه‌ای برای علاقه‌مندان به خدمات پس از فروش موبایل برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سامسونگ، آموزش‌ نیروی انسانی ماهر یکی از فعالیت‌هایی است که به تازگی بخش خدمات و پشتیبانی سامسونگ در ایران آن را بر عهده گرفته و با برگزاری دوره‌های آموزشی قصد دارد نیروهای مستعد را برای ورود به بازار کار آماده کند. برگزاری دوره‌های آموزشی و کارآموزی خدمات پس از فروش موبایل، در حوزه اشتغال‌زایی و آموزش نیروی انسانی در ایران است. بر این اساس، مرکز خدمات سامسونگ دوره‌های آموزشی و کارآموزی ویژه‌ای برای علاقه‌مندان به خدمات پس از فروش موبایل برگزار می‌کند.

در این دوره‌ها مباحثی همچون کنترل کیفیت و عیب‌یابی دستگاه، ثبت و پذیرش درخواست تعمیرات، تکنیسین تعمیرات تلفن همراه، کارشناس پاسخگویی مرکز تماس، اصول و استانداردهای خدمات پس از فروش به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شود.

علاقه‌مندان پس از ثبت‌نام و احراز شرایط لازم، پنج جلسه آموزشی به‌ مدت ۳۰ ساعت را پشت سر می‌گذرانند و همزمان نیز به‌ مدت سه ماه در مراکز خدمات سامسونگ مشغول کارآموزی می‌شوند. نفرات برگزیده این دوره‌ ها پس از پایان کارآموزی خود گواهینامه آموزشی سامسونگ را دریافت می‌کنند و در صورت علاقه‌مندی و کسب شرایط لازم، در مراکز خدمات مجاز سامسونگ استخدام خواهند شد.

دوره‌های آموزشی مرکز خدمات سامسونگ از ۱۸ تا ۲۲ اردیبهشت امسال برگزار می‌شود. برای ثبت‌نام و کسب‌ اطلاعات بیشتر در مورد این دوره‌ها لطفاً به صفحه ویژه این رویداد در وب‌سایت سامسونگ مراجعه کنید.

https://pvst.ir/c76

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو