skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ روی پلتفرم مدیریت ثروت مهدا

الهه صالحی الهه صالحی نویسنده میهمان

۲۸ فروردین ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مجموعه اسمارت‌آپ روی استارت‌‌آپ مهدا که در زمینه ارائه راهکارهای نوین مالی بر پایه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین فعالیت دارد سرمایه‌گذاری کرد.

نیما همتی، هم‌بنیان‌گذار و  مدیرعامل پلتفرم مدیریت ثروت مهدا، در گفت‌وگو با پیوست، رقم سرمایه‌گذاری انجام‌شده از سوی اسمارت‌آپ را اعلام نمی‌کند و در خصوص اهداف این سرمایه‌گذاری می‌گوید: قرار است از سرمایه‌گذاری انجام‌شده برای توسعه زیرساختی و افزایش نیروهای فنی استفاده شود تا در کوتاه‌مدت به سهم بازار مناسبی برسیم و علاوه بر این نیم‌‌نگاهی به بازارهای دیگر مانند فارکس و طلا داشته باشیم.

او در توضیح مدل فعالیت مجموعه مهدا می‌گوید: افرادی که مشتاق سرمایه‌گذاری در بازار رمرزارزها هستند اما دانش یا زمان کافی برای معامله‌گری را ندارند، می‌توانند از سیستم مدیریت ثروت مهدا استفاده کنند.

به گفته او، در این پلتفرم ابزارهای هوش مصنوعی توسعه داده شده است که به صورت ۲۴ساعته و در هفت روز هفته بازار را رصد و موقعیت‌های سودده را شناسایی و برای کاربر خرید می‌کنند. علاوه بر این، این سیستم هوش مصنوعی با مدیریت ریسک، در جایی که نیاز باشد، اقدام به بستن سفارش می‌کند.

همتی با تاکید بر اینکه این فرایند به صورت کاملاً خودکار انجام می‌شود و سیستم به حساب کاربر دسترسی کامل ندارد توضیح می‌دهد: دسترسی مهدا به حساب افراد در صرافی‌های مختلفی که در آنها عضو هستند طراحی و توسعه داده شده است. در نتیجه موضوع امنیت کاملاً از سمت ما در این باره لحاظ شده است.

از سوی دیگر اسمارت‌آپ نیز دلایل سرمایه‌گذاری خود روی این مجموعه را بازار و حجم بالای تراکنش و سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتالی (بیش از ۷۰۰ بیت‌کوین در روز) و بازار سهام، کمبود دانش سرمایه‌گذاری و نیاز سرمایه‌گذاران خرد به ابزارهای سرمایه‌گذاری و مدیریت سرمایه، پذیرش الگوریتم تریدینگ در بازار سهام از سوی قانون‌گذار و تخصص هوش مصنوعی و مالی بنیان‌گذاران، تولید محصول اولیه با سرمایه شخصی و درک کامل از بازار رمزارزها عنوان کرده است.

https://pvst.ir/c6j
الهه صالحی
الهه صالحینویسنده میهمان

  روزنامه نگاری یعنی رشته‌ای که آن را با جان‌ودل انتخاب کردم، برای من از دانشکده عزیز ارتباطات علامه شروع شد و در همان ماه‌های اول به نگارش یادداشت‌های طنز برای «بی‌قانون» رسید؛ با این حال معتقدم که اولین قدم‌های روزنامه‌نگاری را با کارآموزی برای مجله محبوب دوران نوجوانی‌ام، چلچراغ برداشتم و بعد از مدتی به تحریریه خبرآنلاین و سرویس اجتماعی آن پیوستم؛ در این زمان، علاوه بر خبرآنلاین به صورت پروژه‌ای با چندین رسانه در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی همکاری کردم؛ یکی از این رسانه‌ها هفته‌نامه شنبه بود که مرا با جهان جذاب استارت‌آپ‌ها و فناوری آشنا کرد و در ادامه راه من به پیوست رسید.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو