skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

امکان فعالیت شرکت‌های خصوصی در شاد فراهم شد

۱۷ اسفند ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بخش خدمات افزوده شبکه شاد (شادبوم) پس از فراخوان ارائه خدمات افزوده و خدمات زیرساخت که از ۱۶ اسفند آغاز می‌شود، به طور رسمی در شبکه آموزشی دانش‌آموز (شاد) آغاز به کار کرده و واجدین شرایط می‌توانند نسبت به ارائه محصول و خدمات خود در اپلیکیشن شاد اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی شاد، فراخوان ارائه خدمات افزوده شامل طرح‌های آموزشی اقتصادی در شبکه ملی شاد، به استناد بند ۳ ماده یک سند الزامات سامانه‌های آموزش الکترونیکی و شبکه آموزشی دانش‌آموز (شاد) مصوب جلسه شهریورماه امسال شورای عالی فضای مجازی، با موضوع تنظیم‌گری و صدور مجوز ارائه خدمات افزوده طراحی و تدوین شده است.

بر همین اساس، کلیه اشخاص حقوقی دولتی و غیردولتی واجد شرایط شامل سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها، موسسات، مدارس و مراکز علمی، آموزشی، فرهنگی، ورزشی، هنری و انتشاراتی علاقه‌مند به ارائه حداقل یکی از انواع خدمات افزوده آموزشی، که دارای مجوز فعالیت معتبر از مراجع ذی‌صلاح قانونی و مرتبط با این خدمات هستند،‌ می‌توانند از ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ تا ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ با مراجعه به پایگاه اینترنتی شادبوم طرح اقتصادی خود را برای کمیسیون تنظیم مقررات مشارکت در شاد ارسال کنند.

کمیسیون تنظیم مقررات مشارکت در شاد، مستقر در وزارت آموزش و پرورش پس از بررسی صلاحیت فنی، محتوایی و حقوقی شرکت‌های متقاضی ارائه خدمات آموزشی اقتصادی، مجوز فعالیت در شبکه ملی شاد را می‌دهد.
علاقه‌مندان می‌توانند به منظور ارسال مدارک خود، به سایت شادبوم مراجعه و پس از اطلاع از شرایط اختصاصی، اقدام به بارگذاری مدارک خود کنند. پس از بررسی صلاحت و تایید، واجدین شرایط باید با استفاده از پنل کاربری خود نسبت به ارائه محصول و خدمات در اپلیکیشن شاد اقدام کنند.

اپلیکیشن شاد بر اساس اسناد بالادستی موظف به ارائه رایگان خدمات پایه آموزشی نظیر ارتباط مجازی بین دانش‌آموز و معلم، بارگذاری تکلیف، ارائه محتوای درسی و برگزاری آزمون بوده است و با بیش از ۱۱ میلیون کاربر فعال روزانه، می‌تواند فرصت مناسبی برای کسب‌وکارهای مرتبط با حوزه‌های آموزشی باشد.

بعد از اعلام فراخوان ارائه خدمات افزوده شاد (شادبوم) اشخاص حقوقی دولتی و خصوصی می‌توانند طرح‌های آموزشی اقتصادی خود مانند برگزاری دوره‌های آموزش غیررسمی مرتبط و غیرمرتبط با کتاب‌های درسی، برگزاری جشنواره، کتابخانه الکترونیکی، مسابقه، انیمیشن و بازی مناسب برای دانش‌آموزان ارائه دهند.

https://pvst.ir/c0x

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو