skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دکتر نکست ۱۲۰۰ نهال بلوط در کهگیلویه‌ و بویراحمد کاشت

۱۵ اسفند ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پلتفرم دکتر نکست به پاس قدردانی از زحمات پزشکان و کادر درمان ۱۲۰۰ نهال بلوط در نهالستان سلامتی دکتر نکست در کهگیلویه و بویراحمد کاشت.

به گزارش پیوست، بر اساس آمارهای رسمی، پیش از این سالانه صد هزار درخت برای تولید دفترچه‌های بیمه و نسخه‌های کاغذی قطع می‌شد، اما حالا به نظر می‌‌رسد با اجرایی شدن نسخه الکترونیکی، علاوه بر تاثیرات مثبت آن بر راحت‌تر کردن چرخه درمان برای انسان‌ها، درخت‌های بیشتری نیز به حیات ادامه بدهند.

پلتفرم دکتر نکست مجموعه‌ای است که بیش از یک سال است فعالیت خود را در حوزه سلامت با تمرکز بر فرایند نسخه الکترونیکی آغاز کرده است. این مجموعه اعلام کرده است که به مناسبت ۱۵ اسفند، روز درختکاری و به پاس همراهی پزشکان با طرح الکترونیکی شدن نسخه‌های درمانی و تقدیر از خدمات و فداکاری‌های کادر درمان، تا به حال حدود ۱۲۰۰ نهال بلوط در یکی از مناطق کهگیلویه‌ و بویراحمد کاشته است. این کمپین قرار است تا پایان بهار ۱۴۰۱ برپا باشد.

این مجموعه اعلام کرده است در سال ۱۴۰۰ حدود پنج میلیون نسخه الکترونیکی توسط پلتفرم دکتر نکست ثبت شده است و کمپین مسئولیت اجتماعی‌ دکتر نکست را بر این اساس شکل داده شده که به منظور قدردانی از مشارکت پزشکان در اجرای طرح سلامت الکترونیکی و ثبت نسخه‌های درمانی به صورت آنلاین، برای پزشکان فعال در این پلتفرم یک نهال بلوط در یکی از مناطق کهگیلویه و بویراحمد بکارد.

علاوه بر این تا پایان بهار ۱۴۰۱ قرار است به ازای هر ۵۰۰ نسخه‌ای که پزشکان دکتر نکست ثبت کنند، یک نهال برای هر پزشک کاشته شود. سند کاغذی این درخت‌ها نیز کاغذ سنگ بوده و در فرایند ساخت آن هیچ درختی قطع نشده است.

https://pvst.ir/c0e

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو