skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مدیرعامل فرابورس: ورود صنایع جدید از اهداف بازار سرمایه است

۹ بهمن ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مدیرعامل فرابورس ورود صنایع جدید به بازار سرمایه را از اهداف فرابورس اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی تپسی، مدیرعامل فرابورس در جریان بازدید از شرکت تپسی ورود صنایع جدید به بازار سرمایه را از اهداف فرابورس بر شمرد و ادامه داد: سیاست فرابورس عمق دادن به بازار، تنوع‌دهی و ورود صنایع جدید است. این مجموعه در تلاش است تا صنایعی مستقل از تصمیم‌های دولتی و تغییرات نرخ ارز با آینده‌ای رو به رشد را وارد بازار سرمایه کند.

آذر ماه ۱۴۰۰ نماد شرکت تپسی به عنوان اولین شرکتی تاکسی اینترنتی در فرابورس ثبت شد از آن زمان فعالان اکوسیستم همواره منتظر ورود رسمی این استارت‌آپ به بورس بوده‌اند. در صورت ورود تپسی به بورس این شرکت اولین شرکت استارت آپی خواهد بود که نمادش روی تابلوی فرابورس قرار خواهد گرفت.

در این بازدید که با همراهی تعدادی از مدیران فرابورس انجام شد، فدایی، با تاکید بر لزوم آشنایی تحلیل‌گران بازار سرمایه با صنایع جدید گفت: «در تحلیل صنایعی مانند کسب و کارهای پلتفرمی، لازم است که کارشناسان و تحلیلگران، با مدل‌های جدید ارزش‌گذاری این کسب و کارها آشنا شوند و رویکرد خود را از نگاه مبتنی بر دارایی‌های فیزیکی و سود، به نگاه مبتنی بر رشد تغییر دهند.»

در این بازدید میلاد منشی‌پور، مدیر عامل تپسی، هم به معرفی صنعت کسب و کارهای اینترنت‌محور و ظرفیت‌های رشد آن در ایران و جهان پرداخت و با اشاره به اینکه رشد سریع این کسب و کارها عامل اصلی جذابیت آنها بوده عنوان کرد: ورود شرکت‌های اینترنت‌محور به بورس‌ها در دنیا طی ۵ سال گذشته ۸ برابر شده‌است و کسب و کارهای اینترنت‌محور با توجه به ظرفیتی که دارند، عمده سرمایه‌گذاری خود را در سال‌های اولیه معطوف به رشد می‌کنند.

در بخش دیگری از این بازدید، هومن دمیرچی، معاون عملیات تپسی توسعه سریع جغرافیایی، اضافه کردن محصولات جدید و ورود به بازارهای تازه را از مهم‌ترین برنامه‌های تپسی در مسیر پیش رو دانست و محمدمهدی صادق، مدیر تکنولوژی تپسی به تاثیر استفاده از تکنولوژی و هوش مصنوعی بر کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمد در این مجموعه پرداخت.

https://pvst.ir/bs1

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو