skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

قابلیت نمایش سهمیه بنزین به اپلیکیشن رانندگان تپسی اضافه شد

۳ بهمن ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تپسی

تپسی امکان نمایش سهمیه بنزین واریزی را به اپلیکیشن سفیران خود اضافه کرد و از این پس رانندگان تپسی با مراجعه به صفحه درآمد و با لمس کردن دکمه جزئیات سهمیه بنزین می‌توانند از جزئیات سهمیه خود مطلع شوند.

به گزارش روابط عمومی تپسی، این اقدام به منظور شفافیت و سهولیت دسترسی رانندگان به اطلاعات مورد نیازشان صورت گرفته است. در دسترسی جدید رانندگان می‌توانند علاوه بر میزان سهمیه بنزین خود مواردی مثل کیلومتر طی‌شده در ماه اخیر و مجموع پیمایش پنج ماه گذشته خود را مشاهده کنند. همچنین مقدار سهمیه واریزشده، علت واریز نشدن سهمیه و قوانین مرتبط با تخصیص سهمیه بنزین را نیز می‌توانند در این قسمت مشاهده کنند.

علاوه بر اینکه مسیر دسترسی به سامانه سماس هم در همان صفحه فراهم شده است؛ رانندگان با لمس دکمه ورود به سامانه سماس می‌توانند جزئیات بیشتری مانند مانده سهمیه و مقدار مصرف‌شده را نیز مشاهده کنند.

تا پیش از این رانندگان برای اطلاع از آخرین وضعیت سهمیه بنزین و  جزئیات آن، نیازمند تماس با پشتیبانی تپسی بودند اما در حال حاضر تمامی رانندگان تپسی با به‌روزرسانی برنامه خود می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند و نیازی به ارتباط تلفنی با تپسی ندارند.

در سامانه سماس اطلاعات سفر و رانندگان تاکسی‌های اینترنتی به صورت روزانه و هفتگی قرار داده می‌شود. نکته حائز اهمیت اینجاست که در سماس داده‌های مسافران ثبت نمی‌شود و این سامانه تنها محلی برای تجمیع داده‌های سفر و اطلاعات رانندگان است.

https://pvst.ir/bpx

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو