skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ثبت‌نام سومین دوره کارآموزی همراه اول آغاز شد

۱۳ دی ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کارآموزی در همراه اول

سومین دوره جذب گسترده کارآموز در همراه اول با جذب بیش از ۸۰ کارآموز در رشته‌های مهندسی و مدیریت، از سوی آکادمی همراه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی همراه اول، ثبت‌نام دوره سوم کارآموزی همراه اول از ۴ دی‌ ۱۴۰۰ آغاز شده و تا ۲۰ دی سال‌ جاری ادامه دارد؛ لذا متقاضیان شرکت در دوره می‌بایست تا این تاریخ اطلاعات اولیه خود را در سایت آکادمی همراه به نشانی www.hamrah.academy وارد کرده و درخواست خود را در موقعیت‌های مدنظر ثبت کنند.

دوره کارآموزی یک دوره‌ چهارماهه‌ کاری با هدف توانمندسازی و مهارت‌افزایی در میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی جویای کار است. هدف از برگزاری این دوره‌ها شناسایی، توانمندسازی و جذب استعدادهای برتر در خانواده بزرگ همراه اول عنوان شده است.

این دوره‌ها که سالانه در سه نوبت برگزار می‌شود، با شناسایی و غربال افراد مستعد از طریق برگزاری آزمون آنلاین و مصاحبه‌های تخصصی شروع می‌شود و بعد از ورود افراد منتخب، با آموزش مهارت و توانمندسازی آنها تداوم پیدا می‌کند. در پایان دوره نیز در صورت رضایت کارآموز و مدیران بخش مربوطه، امکان جذب در خانواده همراه اول برای کارآموزان وجود دارد.

آکادمی همراه به عنوان برگزارکننده‌ دوره‌های کارآموزی همراه اول، تاکنون دو دوره در سطح خانواده بزرگ همراه اول برگزار کرده که در این دوره‌ها بیش از صد نفر وارد فرایند ارزیابی کارآموزی و خانواده بزرگ همراه اول شده‌اند. تعدادی از نفرات برگزیده دوره اول کارآموزی نیز به‌ صورت قطعی وارد فرایند جذب در همراه اول شدند.

https://pvst.ir/bm9

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو