skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پاییز امسال ۱۷۰۰ اینماد بی‌ستاره صادر شد

۴ دی ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۵ دی ۱۴۰۰

 در پاییز امسال بیش از ۱۷۰۰ اینماد بدون ستاره صادر شده که در توزیع دریافت در‌گاه‌های پرداختی از سوی پرداخت‌یارها، «زرین‌پال» بیشترین سهم را دارد.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (مرکز تتا)، گزارش اینمادهای بدون ستاره در فصل پاییز نشان می‌دهد تاکنون بیش از ۱۷۰۰ اینماد بدون ستاره با سقف کمتر از ۵۰ عدد تراکنش و ۵۰ میلیون تومان در ماه برای کسب‌وکارهای خرد صادر شده ‌است.

بررسی‌های انجام‌شده از سوی این نهاد نشان می‌دهد در پاییز امسال تنها پنج درصد از کسب‌وکارهای خرد از سقف تعیین‌شده عبور کرده و ۹۵ درصد بدون مشکل به فعالیت خود ادامه داده‌اند.

توزیع اینمادهای بدون ستاره از جهت دریافت درگاه پرداخت اینترنتی از شرکت‌های پرداخت‌یار مختلف در گزارش‌های مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نشان می‌دهد زرین‌پال سهم اعظم را در اختیار دارد و پس از زرین‌پال، پی‌پینگ، آیدی‌پی، وندار و زیبال قرار گرفته‌اند.

اینماد بدون ستاره در واقع فرایند ساده‎‌شده اعطای نماد اعتماد الکترونیکی برای کسب‌وکارهای خرد است که به عنوان اولین تجربه مجوز ثبت‌محور در کشور صرفاً با احراز هویت و دامنه عملیاتی می‌شود و ظرف چند دقیقه قابل دریافت است.

پس از ابلاغ اجرای اجبار اینماد برای گرفتن درگاه پرداخت در کسب‌وکارهای اینترنتی، اینماد بدون ستاره به عنوان راهکاری برای کسب‌وکارهای خرد مطرح و بعد از برگزاری جلسات کارشناسی بین مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، بانک مرکزی، شرکت شاپرک و بخش خصوصی با محوریت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای نهایی و به عنوان بخشی از تدابیر مشترک به منظور اجرای بهینه الزام اینماد برای پرداخت‌یارها طی اطلاعیه رسمی در شهریورماه منتشر شد.

 

https://pvst.ir/bj0
برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو