skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دومین دوره جذب استارت‌آپ­‌های حوزه فین‌تک در مرکز نوآوری آی‌فینک آغاز شد

۲۶ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مرکز نوآوری مالی شرکت خدمات انفورماتیک «آی‏فینک»،دومین دوره جذب استارت‌‌آپ‌های حوزه فین‌تک را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی آیفینک، این مرکز دومین برنامه شکل‌‏دهی و شتابدهی خود را با شعار «تحقق نوآفرینی مالی» از آبان ماه سال جاری آغاز کرده است. فعالیت اصلی این مرکز اجرای برنامه‌های شناسایی، شکل‌دهی و شتابدهی استارت‌آپ‌های فینتکی است که راه‌حل‌های نوآورانه و فناورانه را برای حل مسائل جامعه و همسو با روندهای فناوری ارائه می‌کنند.

این مرکز تیم‌هایی در حوزه‌های پرداخت،قانون‌گذاری،مدیریت ثروت،نقل و انتقال ارزی، زنجیره بلوک،وام‌دهی، بیمه، بانکی و مدیریت مالی و فناوری‌های نوین از جمله هوش مصنوعی، کلان‌ داده‌ها، رایانش ابری و اینترنت اشیا در صنعت فین‌تک پذیرش می‌کند. استارت‌ ‌آپ‌ها هم باید شرایطی چون فعالیت در حوزه فین‌تک، حضور حداقل دو نفر هم­‌بنیان‌گذار و داشتن مدل کسب‌وکار را دارا باشند.

براساس این گزارش مرکز نوآوری آی‌فینک در ۲ حوزه نقدی و غیرنقدی به تیم‌ها خدمات ارائه می‌دهد. خدمات غیرنقدی مانند آموزش در حوزه‌های کسب‌‌وکار،فنی و تخصصی فین‌تک، حضور یک منتور اختصاصی در کنار هر تیم، ارائه مشاوره تخصصی در حوزه رگولاتوری و فین‌تک، استقرار تیم‌ها در فضای کاری مشترک کارخانه نوآوری آزادی، برگزاری دوره‌های انتقال تجربه و غیره است و خدمات نقدی هم عبارت هستند از ارائه کمک نقدی به تیم‌‌ها تا سقف ۳۰ میلیون تومان در دوره شکل‌دهی و تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان در دوره شتاب‌دهی.

تیم‌ها حداکثر تا ۸ آذرماه سال جاری برای ثبت‌نام اقدام کنند و متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت آی‌فینک یا شبکه‌های اجتماعی آی‌فینک مراجعه کنند.

https://pvst.ir/b6q

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو