skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ساترا میز آسیب‌دیدگان فضای مجازی تشکیل می‌دهد

۲۲ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۳ آبان ۱۴۰۰

میز آسیب‌دیدگان فضای مجازی براساس تفاهم‌نامه همکاری میان ساترا و انجمن مددکاری اجتماعی ایران به منظور پیشگیری و مددکاری آسیب‌دیدگان فضای مجازی، تشکیل می‌شود.

سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر ساترا اعلام کرد در پی امضا تفاهم نامه با انجمن مددکاری اجتماعی ایران به زودی یک کمیسیون بین دستگاهی با حضور نمایندگان و دستگاه‌های حاکمیتی مرتبط با این حوزه، سمن‌ها و پلتفرم‌ها تشکیل شود تا به طور تخصصی در زمینه آسیب‌دیدگان فضای مجازی سیاست‌گذاری و با بهره‌گیری از ظرفیت‌ این دستگاه‌ها برای اجرای برنامه‌های در نظر گرفته شده اقدام کند.

امضای تفاهم‌نامه میان این دو نهاد با هدف تمرکز بر خلاء نگاه تخصصی به پیشگیری و مددکاری آسیب‌دیدگان فضای مجازی برگزار شد و ساترا دلیل ورود و تمرکز خود به این حوزه را نبود وجود یک نهاد متولی تخصصی برای استفاده از ظرفیت همه نهادها و ساختارهای موجود در این زمینه دانست.

در این جلسه موسوی‌چلک، رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران گزارش‌هایی در رابطه با فعالیت‌های انجمن مددکاری اجتماعی ایران و دغدغه‌های این انجمن در مورد آسیب‌دیدگان فضای مجازی ارائه کرد.

در پایان علی سعد، معاون کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا و موسوی‌چلک با امضای تفاهم‌نامه برای موفقیت برنامه‌های پیش‌رو و ادامه همکاری در آینده و در زمینه‌های مرتبط ابراز امیدواری کردند.

https://pvst.ir/b3x

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو