skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پاسخ نصر تهران به اتحادیه فناوران: فایل صوتی با فیلم جلسه تفاهم را منتشر کنید

۱۹ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران به گفته‌های رئیس اتحادیه فناوران رایانه در خصوص انکار تفاهم صورت گرفته میان این سازمان و اتحادیه برای پلمب نشدن محل فعالیت اعضای سازمان واکنش نشان داد و از این اتحادیه خواست تا فیلم جلسه را منتشر کنند و در اختیار رسانه‌ها قرار دهند.

رئیس اتحادیه فناوران رایانه در گفت‌وگو با پیوست اعلام کرده بود که در جلسه برگزار شده میان اعضای صنف و اتحادیه، هیچ تفاهمی صورت نگرفته و سازمان صحبت‌های خود را تفاهم صورت گرفته تلقی کرده است.

حال روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران در پاسخ به گفته رئیس اتحادیه فناوران از آنان خواسته تا به منظور رعایت شأن و احترام تمامی اعضای صنف و همچنین روشن شدن حقایق، فیلم کامل نشست مذکور را منتشر کرده و در اختیار رسانه‌ها قرار دهد. بدون شک با چنین اقدامی صحت گفته‌های هر یک از طرفین مشخص شده و از حاشیه‌های بی‌مورد و تفرقه‌پراکنی در میان اعضای صنف جلوگیری خواهد شد.

فرجی در گفتگو خود با پیوست به این مورد اشاره کرده بود که تفاهم صورت گرفته میان اتحادیه و سازمان به اماکن اعلام شده بود اما با استعلام اماکن از اتحادیه این موضوع روشن شد حال سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اعلام می‌کند که  نشست‌های مشترک نمایندگان نصر تهران با پلیس اماکن، وزارت صمت و اتاق اصناف پیش از 17 شهریور و دیدار با اعضای اتحادیه‌ی فناوران رایانه‌ انجام شده و تمامی مستندات در این زمنیه موجود است. ضمن اینکه اخبار این دیدارها در پورتال سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران اطلاع‌رسانی شده و در آرشیو قابل دسترسی است.

طبق توضیح نصر تهران در دوره‌ قبل نیز اتحادیه فناوران به ارسال اینگونه اخطارهای ناموجه برای شرکت‌های عضو سازمان اقدام کرده بود که با پیگیری سازمان نصر و گزارشات حراست سازمان موضوع متوقف شد.

اکنون با اقدام دوبار‌یه رئیس اتحادیه فناوران، تمام ارکان سازمان نصر جهت حل معضل ایجاد شده برای اعضای حقوقی خود ضمن مذاکره با دستگاه‌های اجرایی و نظارتی، ذیل قوانین موضوعه به‌صورت حقوقی این مسئله را تا حصول نتیجه‌ی نهایی پیگیری خواهد کرد.

در پایان نصر تهران اعلام کرده که سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران این آمادگی را دارد تا در صورت عدم قبول اجابت دعوت به انتشار فیلم نشست مشترک با اعضای نصر تهران، تمامی مستندات خود در زمینه‌ی توافقات یاد شده را در اختیار رسانه‌ها قرار دهد.

https://pvst.ir/b7z

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو