skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

همراه اول و سمپاد تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

۱۹ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تفاهم‌نامه همکاری بین همراه اول و سمپاد با هدف توسعه فعالیت‌های آکادمی همراه در بخش دانش‌آموزان دارای استعداد برتر امضا شد.

به گزارش روابط عمومی همراه اول، آئین امضای تفاهم‌نامه همکاری بین همراه اول و «سمپاد» امروز (۱۹ آبان) با حضور مهدی اخوان بهابادی، مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران و الهام یاوری رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برگزار شد.

این تفاهم‌نامه زمینه‌ای برای تحقق مأموریت سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان مبنی بر شناسایی و فراهم کردن زمینه‌های رشد و ارتقای فرهنگی، پژوهشی و علمی استعدادهای برتر دانش‌آموزی ایران با استفاده از ظرفیت‌های توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی موجود در همراه اول همچون «آکادمی همراه» خواهد بود.

حمایت از فرآیندهای آماده‌سازی و اعزام تیم‌های المپیادی، بکارگیری ظرفیت طرفین در ترویج برنامه‌های آموزشی و پرورشی مانند برگزاری دوره‌ها‌ی فراگیر آمادگی برای آزمون‌ها و انتشار عمومی فیلم‌های آموزشی، بکارگیری ظرفیت طرفین در پشتیبانی از ترویج آموزش مهارت‌های نوین همچون برنامه‌نویسی، برگزاری رویدادها و مسابقات فناورانه و نوآورانه همچون برنامه‌نویسی، رباتیک، اینترنت اشیاء برای استعدادهای برتر منتخب سمپاد و… بخشی از ظرفیت‌های این تفاهم‌نامه است.

اخوان بهابادی، مدیرعامل همراه اول در این مراسم با بیان اینکه مصمم به استفاده از ظرفیت‌های نیروی انسانی متخصص هستیم، ابراز امیدواری کرد این تفاهم‌نامه امکان پرورش و شناسایی پتانسیل‌های بالقوه و نیروی انسانی مستعد را داشته باشد.

او افزود: «معتقدیم برای حل مشکل کمبود نیروی انسانی متخصص یا استفاده از ظرفیت‌های موجودی که تاکنون بکار گرفته نشده‌اند، فرهنگ‌سازی را باید از دوران تحصیلات مدرسه آغاز کنیم تا افراد در دوران تحصیلات دانشگاهی نیز در مسیر درست قرار گیرند.»

یاوری، رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان نیز در ادامه این رویکرد همراه اول را موجب تقویت انگیزه‌ها دانست و افزود: «این اقدام همراه اول در راستای سرمایه‌گذاری و بها دادن به استعدادهای درخشان کشور، موجب امیدبخشی و میل به پیشرفت در دانش‌آموزان می‌شود که در آینده نتیجه‌ای جز پیشرفت کشور به دنبال نخواهد داشت.»

https://pvst.ir/b64

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو