skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

استارتاپ پادرو به‌ جای یک لوگوی ثابت از لوگوی پویا استفاده می‌کند

تحریریه پیوست

۱۰ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

استارت‌‌آپ پادرو،پلتفرم هوشمند پرداخت و ارسال سفارش‌های اینترنتی، هم‌زمان با انتشار نسخه جدید، از لوگوی پویای خود نیز رونمایی کرد.

به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، پادرو از این پس به‌جای یک لوگوی ثابت، از یک لوگوسیستم با استانداردهای مشخص اما پویا استفاده می‌کند. فرم به‌کاررفته در این لوگوسیستم، نماد پویایی و توانایی تطبیق پادرو با تغییرات بازار تجارت اجتماعی است. همچنین عناصر موجود در این لوگو، نشان‌دهنده توانایی ادغام سامانه‌های گوناگون برای توسعه کسب‌وکار و سرعت و سهولت فرایندهای پلتفرم هستند.

این پلتفرم در هلدینگ فناپ و بر بستر سرزمین هوشمند پاد توسعه یافته است و در حوزه ارائه خدمات به کسب‌وکارهای کوچک، متوسط و بزرگ در حوزه‌های پرداخت، ارسال بسته‌ها، مدیریت سفارش‌ها و ارتباط با مشتریان فعالیت می‌کند. یکی از اهداف اصلی پادرو، تسهیل تجارت اجتماعی (social commerce) و تأمین خدمات مورد نیاز فروشندگان شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، واتساپ و دیگر زیرساخت‌های فروش برخط برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط است.

مشتریان پادرو با توجه به نیازها و توانمندی‌های فنی خود می‌توانند از طریق API (رابط برنامه‌نویسی کاربردی) یا نسخه‌های گوشی‌های همراه و رایانه‌ای پادرو از امکانات این پلتفرم استفاده کنند.

https://pvst.ir/blc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو