skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

براساس گزارش شاپرک:

سهم تراکنش خرید شرکت سداد به ۸/۵۴ درصد رسید

۱۹ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت پرداخت الکترونیک سداد براساس گزارش شاپرک در شهریور۱۴۰۰ توانست شاخص‌های عملکردی و سهم بازار خود را نسبت به شهریورماه سال گذشته بهبود ببخشد.آنطور که در این گزارش آمده سهم این شرکت در تعداد تراکنش‌های خرید، مردادماه امسال ۸.۲۰ درصد بود که با رشد ۰.۳۴ درصدی، سهم خود را در شهریورماه به ۸.۵۴ درصد رساند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، این شرکت براساس گزارش شاپرک درخصوص PSPها توانست در شهریور ۱۴۰۰ با پشت سر گذاشتن شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تعداد تراکنش‌ها، شاخص‌های شاپرکی خود را بهبود ببخشد. این شاخص‌ها شامل: بیشترین رشد در تعداد تراکنش کارتخوان فروشگاهی، بیشترین رشد در مبلغ تراکنش کارتخوان فروشگاهی، بیشترین رشد در تعداد تراکنش‌های خرید، بیشترین بهبود در شاخص اثربخشی و  بهترین عملکرد در کاهش خطای سیستمی است.

محسن علیپور، مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد درمورد این گزارش گفت: «پرداخت الکترونیک سداد با در اختیار گرفتن سهم ۸.۳۳ درصدی بازار از لحاظ تعداد تراکنش‌های جذب شده از طریق تمامی ابزارهای پذیرش، توانست در گروه شرکت‌های PSP پس از به‌پرداخت ملت، پرداخت الکترونیک سامان، تجارت الکترونیک پارسیان و آسان پرداخت پرشین در پله پنجم جای بگیرد و بدین‌ترتیب جایگاه خود را نسبت به شهریورماه سال گذشته، یک پله ترقی دهد.»

او ادامه داد: «سهم پرداخت الکترونیک سداد از مبلغ تراکنش‌های شهریورماه شاپرک به 10/83 درصد رسید و در این ردیف نیز این شرکت در جایگاه پنجم جدول قرار گرفت.»

تعداد تراکنش‌هایی که طی شهریورماه سال جاری روی کارتخوان‌های فروشگاهی پرداخت الکترونیک سداد ثبت شده ۸.۸۶درصد بوده که در قیاس با مردادماه رشد ۰.۳۴ درصدی را نشان می‌دهد. همچنین سهم مبلغ تراکنش‌های ثبت شده روی POSهای سداد ۱۱.۱۳ درصد است که در مقایسه با ماه قبل ۰.۵۳ درصد رشد داشته است.

پرداخت الکترونیک سداد در بخش تعداد تراکنش‌های خرید جذب شده از طریق تمامی ابزارهای‌ پذیرش، رتبه خود را نسبت به مردادماه گذشته یک پله ارتقا داده است. سهم این شرکت در تعداد تراکنش‌های خرید، مردادماه امسال ۸.۲۰درصد بود که با رشد ۰.۳۴ درصدی، سهم خود را در شهریورماه به ۸.۵۴ درصد رساند.

 

به لحاظ شاخص اثربخشی دستگاه کارتخوان نیز پرداخت الکترونیک سداد نسبت به سال گذشته، روندی صعودی را طی کرده است. شاخص اثربخشی دستگاه کارتخوان این شرکت در شهریورماه سال قبل ۰.۸۸ درصد بوده و این عدد در شهریورماه سال جاری به ۱.۱۳ درصد ارتقا یافت.

None

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو