skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مدیر عامل سابق سداد به تیم مدیریتی تپسی پیوست

تحریریه پیوست

۲ شهریور ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیکی سداد که برای ۶ سال مدیریت این شرکت بزرگ حوزه پرداخت را برعهده داشت حالا به تیم مدیریتی تپسی، پلتفرم فعال در حوزه حمل‌ونقل آنلاین پوسته است. محمد مهدی صادق قرار است از این پس به عنوان مدیر ارشد فنی (CTO) در تپسی فعالیت کند.

در خبری که روابط عمومی تپسی برای رسانه‌ها ارسال کرده هدف از این انتخاب برنامه‌های رشدی است که تپسی در نظر دارد در حوزه حمل‌ونقل شهری پیاده‌سازی کند. با ورود مهدی صادق به تپسی، ماموریت‌هایی به او سپرده شده تا بتواند زمینه‌ساز رشد و توسعه‌ی آینده‌ی تپسی باشد. عمق دادن به محصول فعلی تپسی، ایجاد زیرساخت‌های لازم و یکپارچه برای ورود به حوزه‌های جدید و توسعه محصولات و سرویس‌های جدید، بخشی از ماموریت‌های پیش روی صادق در تپسی است.

مهدی صادق، که موتور محرکه شرکت‌های تکنولوژی محور را بخش فنی این شرکت‌ها می‌داند در این مورد گفت: «تیم فنی تپسی باید با توجه به برنامه‌های رشد این شرکت و برنامه‌ای که برای حضور در بورس دارد، توسعه داده شود و ظرفیت‌های جدیدی هم از منظر مدیریتی هم از منظر تخصصی به آن اضافه شود.»

صادق، پتانسیل بالای رشد و نیاز فزاینده‌ی جامعه به دریافت سرویس‌های متنوع از کسب و کارهای اینترنتی را از جذابیت‌های اکوسیستم استارتاپی کشور می‌داند. او در این باره توضیح داد: « اصلی‌ترین انگیزه من برای ملحق شدن به تیم مدیریتی تپسی به عنوان CTO این شرکت، پتانسیل بسیار بالای این مجموعه برای رشد است که قطعا با حضور تپسی در بورس، این رشد با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت. ضمن اینکه قرار است تا تپسی، هم در کسب و کار فعلی و هم در حوزه های دیگری رشد کند و کسب و کارهای جدیدی در این مجموعه شکل بگیرد.»

در همین زمینه میلاد منشی‌پور، مدیرعامل تپسی، با اشاره به برنامه‌های رشد این شرکت گفت: « ما قرار است از یک سو در کسب و کار فعلی‌مان، یعنی تاکسی اینترنتی عمیق‌تر شویم و از سوی دیگر، به سمت تبدیل شدن به پلتفرمی برای ایجاد و مدیریت کسب و کارهای جدید، چه مرتبط و چه غیرمرتبط با حوزه فعلی، گام برداریم. برای رسیدن به این برنامه‌ها، در حال توسعه‌ی زیرساخت‌های مالی، مدیریتی و عملیاتی شرکت هستیم. ورود به بورس از یک سو و اضافه شدن ظرفیت‌های جدید مدیریتی در کنار تیم فعلی، از جمله اقداماتی است که در همین راستا در حال انجام است.» به گفته منشی‌پور پیوستن مهدی صادق به تیم مدیریتی تپسی نیز با هدف رشد است و او قرار است ظرفیت‌های فنی لازم برای توسعه و بزرگ شدن مقیاس فعالیت‌های تپسی را مهیا کند. مدیرعامل تپسی اعلام می‌کند که حمید مهینی که تا پیش از این مدیر ارشد فنی تپیسی بوده نیز همچنان عضو تیم مدیریتی تپسی است و هدایت بخش هوش مصنوعی و علم داده‌ی شرکت را به عهده خواهد داشت.

http://pvst.ir/8ir

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو