skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«انجمن ملی صنایع پلیمر» و «ایردا» با هدف ارائه خدمات آماری به اعضای انجمن تفاهم‌نامه امضا کردند

بهناز توحیدی نویسنده میهمان

۷ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

استارت‌آپ ایردا، مرکز جمع‌آوری و تحلیل آمار کشور، با هدف ارائه خدمات آماری به اعضای انجمن ملی صنایع پلیمر ایران، با این انجمن تفاهم‌نامه همکاری منعقد کرد.

به گزارش پیوست، ایردا در راستای گسترش همکاری‌های خود با انجمن‌ها و ارگان‌های تخصصی تفاهم‌نامه‌ای را با انجمن ملی صنایع پلیمر ایران امضا کرده است.

علی زرکش، مدیرعامل و بنیانگذار ایردا درمورد این تفاهم‌نامه و دلیل این همکاری به پیوست گفت: «انجمن ملی صنایع پلیمر ایران بزرگترین تشکل حوزه پلیمر و پتروشیمی است. ۲۲۰ عضو حقوقی و ۱۴ تشکل تخصصی زیرمجموعه این انجمن فعالیت می‌کنند. این انجمن در چند حوزه نیاز به خدمات آماری داشت.»

او ادامه داد: «انجمن پلیمر در حوزه انتشار داده‌های تخصصی در حوزه پتروشیمی، تحلیل داده‌هایی که در اختیار آنها است و توسعه برنامه‌ها و اهداف پروژه‌هایشان، نیاز به خدمات آماری داشتند. ما می‌توانستیم این خدمات را پوشش دهیم. در فرودین‌ماه با رئیس هیات مدیره انجمن صحبت کردیم و در آن زمان تفاهم اولیه صورت گرفت.»

به گفته زرکش پس از تفاهم اولیه، تیم‌های کارشناسی تفاهم‌نامه اصلی را تنظیم کردند و ۶ ماه  مذاکره و کار کارشناسی به طول انجامید تا به تفاهمی جامع دست پیدا کردند. او همچنین بیان کرد: «هم‌اکنون خود انجمن و اعضای آن می‌توانند با تخفیف خوبی از خدمات ایردا بهره ببرند. به نوعی به صورت دستیار آماری در کنار آنها قرار می‌گیریم تا کلیه نیازهایشان را در حوزه گردآوری و تحلیل انجام دهیم.»

علی زرکش، مدیرعامل و بنیانگذار ایردا

او درمورد اینکه چه نوع خدماتی به شرکت‌ها و اعضای زیرمجموعه ایردا ارائه می‌دهند،بیان کرد: «یکسری از خدمات خود را در قالب پکیج طراحی کردیم که شرکت‌ها می‌توانند این پکیج‌ها را تهیه کنند. علاوه براینکه می‌توانند به کلیه آمارهای روی وب‌سایت ایردا دسترسی پیدا کنند، از خدمات تحلیل داده و آمار سفارشی هم با تخفیف‌های خوبی بهره ببرند. قیمت این پکیج‌ها برای یکسال ۱۲ میلیون تومان بود که ما برای اعضای انجمن پلیمر ایران حدود ۳۰ درصد تخفیف در نظر گرفتیم.»

آنطور که زرکش می‌گوید مفاد این تفاهم‌نامه از اول مهرماه آغاز شده و تا ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۱ ادامه دارد. او تاکید کرد که هر دو طرف این تفاهم‌نامه،قبول کردند که در دوره یکسال همکاری مشکلات و باگ‌های این همکاری را برطرف و سپس قرارداد ۵ساله منعقد کنند.

او در پاسخ به این سوال که این تفاهم‌نامه برای ایردا چه دستاوردی داشته، بیان کرد: «با این تفاهم‌نامه، باشگاه مشتریان ایردا گسترش پیدا می‌کند. ما با این تفاهم‌نامه فرهنگ استفاده درست از آمار و داده را جا می‌اندازیم. ما پیشتر با انجمن کارفرمایان صنعت سیمان وارد همکاری شده بودیم. هم‌اکنون با انجمن پلیمر تفاهم‌نامه امضا کردیم. سعی داریم آرام آرام انجمن‌ها و صنایع دیگر را هم جذب کنیم.»

پیشتر ایردا و توانیتو تفاهم‌‌نامه همکاری امضا کردند که به موجب آن افراد دارای معلولیت می‌توانند از ابزارها و خدمات آماری استارت‌آپ «ایردا» در جهت تکمیل پروژه‌های تحقیقاتی، پژوهشی، دانشگاهی و حتی فعالیت‌های اقتصادی خود استفاده کنند.

https://pvst.ir/b20
بهناز توحیدینویسنده میهمان

  سال ۸۷ به امید تغییرات بسیار در جامعه‌ام رشته علوم ارتباطات شاخه روزنامه‌نگاری را برگزیدم. به صورت پراکنده در همشهری و مجله فرهنگ وسینما می‌نوشتم. اما همواره فکر و ذکر منِ تازه‌کار پیرامون مسائل اجتماعی و سیاسی می‌گذشت. تا اینکه سال ۹۵ وارد پیوست شدم و به واسطه پیوست پا به دنیای بیکران فناوری گذاشتم و عاشقش شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو