skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

برادران امیری باز هم خبرساز شدند:

 مصطفی و علی امیری بنیان‌‌گذاران زرین پال بازداشت و آزاد شدند+ به روز رسانی

تحریریه پیوست

۴ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۵ مهر ۱۴۰۰

مصطفی و علی امیری بنیان‌گذاران زرین‌پال و از فعالان حوزه فین‌تک امروز ۴ مهرماه چند ساعت بازداشت و سپس آزاد شدند.طبق گفته مصطفی امیری اعلام دلیل احضار و بازداشت چند ساعته آنان تشویش علیه اذهان عمومی بوده است. مصطفی امیری در گفت وگو با پیوست اعلام کرد که آنان با دادن تعهد آزاد شده‌اند.

به گزارش پیوست، این دو فعال حوزه فین‌تک روز گذشته با تعدادی از فعالان استارت‌آپ‌های مالی  نسبت به سیاست‌‌های اتخاذ شده از سوی بانک مرکزی طی ماه‌های گذشته در مقابل بانک مرکزی اعتراض کردند، اما تا ‌اکنون دلیل دستگیری آنان از سوی پلیس فتا مشخص نشده است.

پلیس فتا  پیش از این طی تماسی از آنها خواسته بود برای پاره‌ای از توضیحات به آنجا مراجعه کنند اما ظاهرا اخبار اولیه حکایت از آن داشت که پس از مراجعه این دو برادر کارآفرین دستگیر شده‌اند.

موسسان زرین‌پال که شاید سرشناس‌ترین استارت‌آپ نسل اول مالی ایران باشد جزو کسانی بود که از بانک مرکزی به دیوان عدالت اداری به دلیل دستورالعمل الزام پذیرندگان پرداخت‌یارها به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دادخواست داده بودند. پیش از این نیز چندین نوبت احضار به دادگاه و فیلتر شدن نیز برای موسسان آنها پیش آمده بود.

https://pvst.ir/b03

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو