skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو هستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

برترین جایزه ملی تحول دیجیتال به همراه اول رسید

۱۶ شهریور ۱۴۰۰

زمان مطالعه : 2 دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

همراه اول در پنجمین دوره ارزیابی جایزه ملی تحول دیجیتال، جایزه سال ۱۴۰۰ را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی همراه اول، اختتامیه کنفرانس بین المللی و پنجمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال امروز (۱۶ شهریور) در دانشگاه تهران برگزار شد و هیات داوران این رویداد ملی، همراه اول را در عرصه تحول دیجیتال، شایسته دریافت بالاترین سطح جایزه این رویداد با عنوان «جایزه سال تحول دیجیتال ۱۴۰۰» دانست که حمید بهروزی، قائم مقام مدیرعامل همراه اول تندیس آن را دریافت کرد.

علاوه بر این، تندیس سیمین سطح ۲ «زبدگی دیجیتال» این رویداد نیز به همراه اول رسید.

شرکت همراه کسب‌و‌کارهای هوشمند همراه اول نیز در دو بخش نوآوری دیجیتال و رهبری دیجیتال به‌ترتیب عناوین تقدیرنامه اهتمام به نوآوری دیجیتال و تندیس برنزی رهبری دیجیتال را کسب کرد و بدین ترتیب همراه اول با دریافت پنج جایزه، بیشترین جایزه را از این رویداد از آن خود کرد.

کنفرانس بین المللی تحول دیجیتال، در سال ۱۴۰۰، بزرگترین رویداد و گردهمایی نخبگان این حوزه در کشور است که خبرگان دانشگاهی و حرفه‌ای تحول دیجیتال گرد هم می‌آیند. رویداد ارزیابی ملی تحول دیجیتال، مهمترین رویداد حرفه‌ای تحول دیجیتال در کشور است که با هدف ممیزی، ارائه بازخورد و در نهایت معرفی سازمان‌های پیشرو در تحول دیجیتال طراحی شده است.

این رویداد با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در دانشگاه تهران آغاز به کار کرد و ارزیابی ملی در محورهای زبدگی دیجیتال، نوآوری دیجیتال، رهبری دیجیتال و مدیریت کار در دوران کرونا صورت پذیرفت.

برای بوکمارک این نوشته

https://pvst.ir/aw8

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

Back To Top
جستجو