skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تمدید خودکار حق اشتراک برای کاربران نماوا فعال شد

الهه صالحی الهه صالحی نویسنده میهمان

۲۰ مرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

نماوا با استفاده از سرویس دایرکت دبیت «وندار» تمدید خودکار حق اشتراک را برای کاربران خود فعال کرد.

به گزارش پیوست، کاربران نماوا حالا قادر خواهند بود بدون محدودیت این اشتراک را روی حساب بانکی‌شان در ۱۰ بانک ملت، سامان، آینده، اقتصادنوین، ایران زمین، کشاورزی، سرمایه، سینا و دی فعال کنند.

مهدی عبادی، هم‌بنیان‌گذار وندار در این رابطه ‌می‌گوید:‌ «علاوه بر فعال‌سازی این سرویس توسط دو VOD بزرگ کشور، تعدادی از کسب‌وکارهای ارائه‌دهنده سرویس اینترنت، ناشران محتوای صوتی و متنی، خدمات حمل و نقل و قبوض خدمات نیز در حال استفاده‌ی آزمایشی از این خدمات هستند.»

برداشت مستقیم (direct debit) یک خدمت بانکی است که به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد که بتوانند با دسترسی مشروط به حساب بانکی کاربران، هزینه‌ی خدماتی که به کاربران‌شان ارائه می‌دهند را مستقیم از حساب آن‌ها برداشت کنند. این دسترسی به استناد مجوزی است که کاربر به کسب‌وکار می‌دهد.

عبادی، مدیر عامل وندار و ارائه‌دهنده خدمات برداشت مستقیم در ایران، می‌گوید:‌«کسب‌وکارهای مختلف با توجه به مدل کسب‌وکار خود می‌توانند از این خدمات به صورت شخصی‌سازی‌شده استفاده کنند. یکی از معروف‌ترین کاربردهای این‌چنینی برداشت مستقیم، تمدید حق اشتراک خودکار است: خدمتی برای کسب‌وکارهایی با مدل درآمدی دریافت تمدید حق اشتراک.»

پلتفرم وندار اوایل تیرماه سال جاری سرویس برداشت مستقیم از حساب (direct debit) را به کاربران فیلیمو عرضه کرده بود.

عبادی در آن زمان به پیوست گفته بود:‌ «یکی از مرسوم‌ترین موارد استفاده از این سرویس در دنیا خرید اشتراک به صورت اتوماتیک است. یعنی کاربر حساب خود را به سرویسی متصل می‌کند و تمدید خودکار حق اشتراک به صورت اتوماتیک در بازه‌های زمانی مدنظر سرویس کسر می‌شود. در این نوع تراکنش‌ها کارت هیچ دخالتی ندارد و تراکنش به صورت مستقیم روی حساب انجام می‌شود.»

ارزان‌تر بودن طرح تمدید خودکار حق اشتراک (در VODها) برای کاربر نهایی نسبت به طرح‌های اشتراک‌ مدت‌دار، سادگی دسترسی به سرویس؛ عدم نیاز به شارژ دستی ماهیانه، استفاده از بسترهای امن بانکی برای صدور مجوز برداشت کسب‌وکار توسط کاربر، امکان لغو سریع و آسان مجوز برداشت مستقیم توسط کاربر بدون نیاز به مراجعه به بانک یا سایت‌های غیرمرتبط از مزیت‌هایی است که استفاده از این خدمات برای کاربر نهایی ایجاد می‌کند.

 

https://pvst.ir/ap7
الهه صالحی
الهه صالحینویسنده میهمان

  روزنامه نگاری یعنی رشته‌ای که آن را با جان‌ودل انتخاب کردم، برای من از دانشکده عزیز ارتباطات علامه شروع شد و در همان ماه‌های اول به نگارش یادداشت‌های طنز برای «بی‌قانون» رسید؛ با این حال معتقدم که اولین قدم‌های روزنامه‌نگاری را با کارآموزی برای مجله محبوب دوران نوجوانی‌ام، چلچراغ برداشتم و بعد از مدتی به تحریریه خبرآنلاین و سرویس اجتماعی آن پیوستم؛ در این زمان، علاوه بر خبرآنلاین به صورت پروژه‌ای با چندین رسانه در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی همکاری کردم؛ یکی از این رسانه‌ها هفته‌نامه شنبه بود که مرا با جهان جذاب استارت‌آپ‌ها و فناوری آشنا کرد و در ادامه راه من به پیوست رسید.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو