skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دیجی‌پلاس یکساله شد

۱۷ مرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دیجی‌پلاس، سرویس ویژه دیجی‌کالا، یکساله شد. هم‌اکنون ۴۰۰ هزار مشتری دیجی‌کالا عضو این سرویس هستند.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌پلاس، دیجی‌پلاس در مرداد ماه ۹۹ راه‌اندازی شد.کاربران با عضویت در این سرویس خدماتی چون ارسال رایگان، بازگشت ۳۰ روزه کالا، دریافت سریع‌تر کالا، هدایای نقدی و سایر امکانات دیگر را دریافت می‌کنند. براساس گزارش یکساله این سرویس میزان رضایت مشتریان دیجی‌پلاس از سرویس دیجی‌کالا، ۵۰ درصد بیش‌تر از کاربرانی است که مشتری دیجی‌پلاس نیستند.

امیر پاشا، معاون بازاریابی گروه دیجی‌کالا در این مورد گفت: «محبوب‌ترین سرویس دیجی‌پلاس، ارسال رایگان سفارش‌هاست، موضوع مهمی که همیشه یکی از دغدغه‌های مشتریان در خرید اینترنتی است. در واقع کاربران با عضویت در این سرویس می‌توانند خریدهای خود را تا ۴ بار به ازای هر ماه اشتراک رایگان دریافت کنند، همچنین کاربران دیجی‌پلاس خریدهای سوپرمارکتی خود را تا سقف ۸۰ هزارتومان را با ارسال رایگان تحویل می‌گیرند.»

خریدهای اشتراک پلاس در این یکسال نشان می‌دهد مشتری‌های شهر تهران بیشتر از سرویس دیجی‌پلاس استفاده می‌کنند. همچنین همه کاربران دیجی‌کالا می‌توانند با پرداخت هزینه‌های مشخص شده از عضویت ۱ماهه، ۳ماهه و ۶ماهه دیجی‌پلاس استفاده کنند.

بیشترین هدیه نقدی که یک کاربر دیجی‌پلاس در این یکسال گذشته دریافت کرده، ۲۸ میلیون تومان بوده و بیشترین تخفیفی که یک کاربر دیجی‌پلاس در این مدت دریافت کرده ۳۶میلیون تومان بوده است. براساس این گزارش تمامی کاربران دیجی‌کالا بعد از خرید تا ۷ روز فرصت مرجوعی دارند؛ اما دیجی‌پلاس این مدت زمان را برای کاربرانش بیشتر کرده و مشترکان دیجی‌پلاس تا ۳۰ روز بعد از دریافت سفارش از امکان مرجوعی برخوردارند.

https://pvst.ir/aog

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو