skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

هلدینگ هزار دستان به سرمایه‌گذاری پرخطر وارد شد

۵ مرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

هلدینگ هزاردستان با هدف رشد زنجیره ارزش شرکت‌های حوزه فناوری و حمایت از ایده‌های نوآورانه در فضای استارت‌آپ‌ها تصمیم به راه‌اندازی شرکت جوانه در حوزه سرمایه‌گذاری خطرپذیر گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت جوانه، این شرکت هفته آینده در رویدادی آنلاین فعالیت‌ها و برنامه‌های سرمایه‌گذاری خود را معرفی خواهد کرد. این شرکت اعلام کرده است که با هدف تشویق، حمایت و جذب افراد مؤثر و متعهد با ایده‌های نوآورانه، در این رویداد برنامه‌های سرمایه‌گذاری جدیدی در نظر گرفته تا تعامل بین سرمایه‌گذاران فعال و ایده‌پردازان و کارآفرینان حوزه استارت‌آپی را قوت بخشد.

هلدینگ هزاردستان که با تأسیس شرکت کافه‌بازار فعالیت خود را از یک دهه گذشته در فضای استارت‌آپی ایران شروع کرد و در حال حاضر شامل گروه شرکت‌های دیوار، کافه‌بازار، بلد، ستون، فانوس و … است. این شرکت که تا به حال با تمرکز  در صنعت تکنولوژی و آی‌تی فعالیت داشته، از اواخر سال نود و نه با هدف رشد زنجیره ارزش این شرکت‌ها و حمایت از ایده‌های نوآورانه در فضای استارتاپ‌ها تصمیم به راه‌اندازی شرکت جوانه در حوزه سرمایه‌گذاری خطرپذیر گرفت.هزاردستان هفته آینده در یک رویداد آنلاین فعالیت‌ها و برنامه‌های سرمایه‌گذاری شرکت جوانه را معرفی خواهد کرد و از اهداف خود برای راه‌اندازی شرکت جوانه می‌گوید. این رویداد با حضور اعضای کمیته سرمایه‌گذاری و اعضای مؤثر این شرکت روز پنجشنبه ۱۴ مرداد، ساعت ۱۱ صبح از طریق سایت ایوند و به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود.

 

https://pvst.ir/akg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو