skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رویداد دانش‌آموزی کدآپ آکادمی همراه آغاز شد

۲ مرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دور جدید رویداد دانش‌آموزی کدآپ آکادمی همراه با محوریت زبان برنامه‌نویسی پایتون و با حمایت همراه اول و آکادمی همراه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی همراه اول، رویداد دانش‌آموزی «کدآپ آکادمی همراه» از ابتدای مردادماه آغاز شده و به مدت دو ماه قرار است دانش‌آموزان شرکت کننده در این دوره را با تفکر رایانشی و برنامه‌نویسی به زبان پایتون آشنا کند.

سامانه آموزشی این دوره علاوه بر درسنامه‌های نوشتاری، بستری برای حل تمرین و داوری آنلاین است؛ در کنار این بستر به هر فرد یک مربی یا راهنما اختصاص می‌یابد.

همچنین دانش‌آموزان به صورت هفتگی در کلاس آموزشی مبتنی بر حل مساله جمعی و تعاملی شرکت می‌کنند.

از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده در این دوره، برنامه‌ریزی ارائه ۱۵۰ درس‌نامه، ۷۰ ساعت حل مساله و برنامه‌نویسی، ۲ مسابقه آنلاین برنامه‌نویسی، انجام پروژه‌های واقعی، سیستم خودکار تصحیح تمرین‌ها، اتاق فرار مجازی، یادگیری معکوس، کلاس‌های هفتگی، مسابقات جانبی و رفع اشکال فردی و گروهی است.

این دوره که با حمایت همراه اول و آکادمی همراه تدارک دیده شده، توسط کوئرا اجرا می‌شود و تا انتهای شهریورماه ادامه خواهد داشت.

در دوره گذشته این رویداد که مبتنی بر آموزش زبان ++C بود، بیش از ۲۰۰ دانش‌آموز از ۲۵ شهر کشور شرکت و زیر نظر ۲۰ مربی برنامه‌نویسی اقدام به انجام پروژه‌های واقعی کردند.

https://pvst.ir/aj8

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو