skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دکتر ساینا دفترچه راهنمای واکسن کرونا در ایران منتشر کرد

۲۳ تیر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 دکتر ساینا، استارت‌آپ حوزه مشاوره آنلاین پزشکی، دفترچه راهنمای واکسن کرونا در ایران منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی دکتر ساینا، این پلتفرم که در زمینه مشاوره آنلاین پزشکی با بیش از ۱۸ هزار پزشک به صورت تخصصی به کاربران خدمات ارائه می‌دهد، در راستای مسئولیت اجتماعی خود و در جهت آگاهی بخشی بیشتر به عموم مردم، در اقدامی با همراهی پزشکان متخصصی که در این بستر مشغول فعالیت هستند، دفترچه راهنمایی در زمینه واکسن کرونا در ایران تهیه و منتشر کرده است.

در این دفترچه راهنما به سوالاتی چون آیا واکسن‌های کرونای موجود در ایران مورد تایید سازمان بهداشت جهانی هستند؟ واکسن‌های ایرانی در چه مرحله‌ای هستند؟ کدام واکسن را بزنیم؟ علائم ناشی از دریافت واکسن تا چقدر طول  می‌کشند؟ آیا پس از دریافت واکسن دیگر درگیر کرونا نخواهیم شد؟ آیا پس از دریافت واکسن دیگر نیازی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی نداریم؟ آیا همه افراد در تمام سنین می‌توانند واکسن دریافت کنند؟ آیا ممکن است پس از دریافت واکسن دچار کرونا شویم؟ و غیره پاسخ داده است.

براساس این گزارش پروسه آماده‌سازی محتوای دفترچه راهنمای واکسن کرونا در ایران یک ماه به طول انجامید و پس از تدوین کامل محتوا و تایید نهایی، در اختیار پزشکان فعال این پلتفرم قرار گرفته شده است. بعد از بررسی‌ها و اعمال نکته نظرات پزشکان دکتر ساینا، دفترچه در نهایت برای عموم مردم منتشر شد.

برای دسترسی به این دفترچه به لینک زیر مراجعه کنید:

دفترچه راهنمای واکسن کرونا در ایران

https://pvst.ir/ahe

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو