skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دیجی‌پی به بیش از ۵۲ هزار نفر اعتبار خرید اقساطی اعطا کرد

۲۰ تیر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

دیجی‌پی در طرح خرید اقساطی تاکنون به بیش از ۵۲ هزار نفر در سرتاسر کشور اعتبار خرید آنلاین کالا اعطا کرده که نزدیک به ۲۰ هزار نفر از این تعداد از ابتدای سال جاری این اعتبارات را دریافت کرده‌اند.

به گزارش روابط‌عمومی دیجی‌پی، شرکت نوآوران پرداخت مجازی ایرانیان با نام تجاری دیجی‌پی، از ابتدای سال ۱۳۹۹ تا امروز، موفق شده برای بیش از ۵۲ هزار کاربر مختلف از سرتاسر کشور، اعتبار خرید آنلاین کالا فراهم کند.

این طرح و طرح‌های مشابه با افزایش ضریب نفوذ خدمات «اعطای اعتبارات خرد» به کاربران، می‌تواند گام مهمی برای توسعه اکوسیستم اقتصاد دیجیتال و عاملی برای رشد تجارت الکترونیک و اعتمادآفرینی میان فعالان این حوزه باشد.

یکی از مزایای این خدمات، غیرحضوری و الکترونیکی بودن فرآیند اعتباردهی و تفاوت عمده آن با روند اعطای وام در روش‌های سنتی و بانکی‌ است. افزون بر این، در روش یاد شده کاربران نیازی به ارائه ضامن ندارند که این موضوع هم به تسریع و سهولت دسترسی به این خدمات کمک می‌کند.

هومن امینی، مدیرعامل شرکت دیجی‌پی، پیش از این با اشاره به این‌که یکی از رسالت‌های این شرکت کمک به اقتصاد دیجیتال با بهبود فرایند خرید است، گفته بود: «با همین هدف پروژه اعتبار مصرف‌کننده دیجی‌پی را از سال گذشته آغاز کردیم. ایده‌آل ما آن است که هیچ وثیقه‌ای از افراد دریافت نکنیم، ولی فعلا به‌خاطر تعاملاتی که با مجموعه‌های تامین‌کننده اعتبار داریم، چکی از مشتری دریافت می‌کنیم و در نهایت آن را برمی‌گردانیم.»

امینی، درباره برنامه‌ها و امیدهای دیجی‌پی برای آینده هم گفته بود: «امیدواریم مشتری‌های فرایند وام‌دهی خرد آن‌قدر خوش‌حساب باشند که بتوانیم تامین‌کنندگان را متقاعد و مبالغ خرد را با حداقل وثیقه اعطا کنیم.»

دیجی‌پی هم‌گام با برنامه اختصاصی خود برای اجرا و توسعه وام‌دهی خرد در ایران، بیش از یک سال است که امکان خرید اقساطی از دیجی‌کالا را برای کاربران فراهم کرده است. کاربران دیجی‌پی با ثبت درخواست از طریق این اپلیکیشن، اعتبارسنجی شده و در صورت تأیید اعتبار، بدون نیاز به ضامن و فقط با ارائه یک برگ چک صیادی، اعتبار خرید آنلاین دریافت می‌کنند.

https://pvst.ir/agi

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو