skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

شرایط قرمز کرونایی الکامپ بیست و ششم را به تعویق انداخت

الهه صالحی الهه صالحی نویسنده میهمان

۱۲ تیر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

قرمز شدن شهر تهران به دلیل شدت گرفتن شیوع ویروس کرونا، نمایشگاه بین المللی الکامپ را تا اطلاع ثانوی به تعویق انداخت.

به گزارش پیوست، بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ که قرار بود از ۱۸ تا ۲۱ تیر در محل دائمی نمایشگاه تهران برگزار شود، به زمان دیگری موکول شد.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام صنفی تهران تاریخ جدید برپایی نمایشگاه، متعاقبا اطلاع رسانی می‌شود. اطلاعات واخبار تکمیلی از طریق سایت برگزاری این نمایشگاه اعلام خواهد شد.

هفته گذشته محمدجواد قنبری، معاون امور نمایشگاهی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی کشور در نشست خبری این نمایشگاه اعلام کرده بود که در صورت قرمز شدن وضعیت تهران این نمایشگاه به زمان دیگری موکول خواهد شد. او گفته بود:‌ «ما مجوز رسمی وزارت بهداشت را در خصوص برگزاری نمایشگاه در شرایط زرد و نارنجی دریافت کرده‌ایم اما با ستاد ملی مقابله با کرونا در تعامل هستیم تا شرایط را بسنجیم و در صورت قرمز شدن تهران زمان برگزاری نمایشگاه به زمان دیگری موکول می‌شود.»

 

پیش‌تر از این، نظام‌الدین خوارزمی، رئیس شورای مرکزی نصر کشور در نامه‌ای که هشتم تیرماه منتشر شد، خطاب به حسن زمانی، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی با اشاره به وضعیت شیوع کرونا و عدم واکسیناسیون گسترده درخواست کرده بود که این نمایشگاه حداقل سه ماه به تعویق بیفتد.

نامه درخواست عدم برگزاری الکامپ

این نامه با واکنش حسین اسلامی، رئیس نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران همراه شده بود. او در نشست خبری این نمایشگاه در پاسخ به یکی از خبرنگاران گفت: « انتشار این نامه در فاصله ۱۰ روز مانده به برگزاری الکامپ با چه نیت و قصدی است، نمی دانم اما آنچه که مسلم است اینگونه چالش‌ها مغایر با منافع صنف فناوری اطلاعات است.»

سال گذشته نیز برگزاری الکامپ به دلیل شیوع ویروس کرونا بارها به تعویق افتاد و در نهایت این نمایشگاه طی سال ۹۹ برگزار نشد.

 

 

 

https://pvst.ir/aev
الهه صالحی
الهه صالحینویسنده میهمان

  روزنامه نگاری یعنی رشته‌ای که آن را با جان‌ودل انتخاب کردم، برای من از دانشکده عزیز ارتباطات علامه شروع شد و در همان ماه‌های اول به نگارش یادداشت‌های طنز برای «بی‌قانون» رسید؛ با این حال معتقدم که اولین قدم‌های روزنامه‌نگاری را با کارآموزی برای مجله محبوب دوران نوجوانی‌ام، چلچراغ برداشتم و بعد از مدتی به تحریریه خبرآنلاین و سرویس اجتماعی آن پیوستم؛ در این زمان، علاوه بر خبرآنلاین به صورت پروژه‌ای با چندین رسانه در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی همکاری کردم؛ یکی از این رسانه‌ها هفته‌نامه شنبه بود که مرا با جهان جذاب استارت‌آپ‌ها و فناوری آشنا کرد و در ادامه راه من به پیوست رسید.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو