skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

برندگان ششمین جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران معرفی شدند

۲۲ خرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

ششمین جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران با اعلام برندگان روز گذشته (۲۱ خرداد) به پایان رسید. در این دور از مسابقات فیفا علیرضا دوستی ۱۸ ساله توانست مقام قهرمانی را کسب کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، ششمین جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران که با همکاری مشترک بنیاد و آپارات گیم کار خود را از چند هفته پیش آغاز کرده بود، بعدازظهر دیروز با برگزاری فینال رشته فیفا ۲۱ به کار خود پایان داد.

رقابت پایانی رشته فیفا میان سیدمحمدمحراب جعفری ۱۹ ساله و علیرضا دوستی ۱۸ ساله برگزار شد. بازی با نتیجه ۲ بر ۳ به نفع علیرضا دوستی پایان یافت و او اولین قهرمان رسمی خود در مسابقات فیفا را کسب کرد. او همچنین جایزه ۳۵ میلیونی را از آن خود کرد. سیدمحمدمحراب جعفری همچنین جایزه ۲۵ میلیون تومانی را کسب کرد. مهران علیزاده هم که با نیما صادقی به بازی‌رده‌بندی راه یافته بود، به‌دلیل حاضر نشدن صادقی برای شرکت در بازی نیمه‌نهایی به عنوان نفر سوم این رقابت‌های معرفی شد و جایزه  ۱۵ میلیون تومانی را به‌دست آورد.

در ششمین دوره جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران همچنین یک بخش ویژه در نظر گرفته شده بود. در این بخش هم مسابقات بخش بین‌الملل فیفا میان بهترین‌های ایران و دنیا از کشورهای سوئد، روسیه، ازبکستان و ترکیه برگزار شد. در این مسابقات، رابرت فخرالدینف از روسیه به‌عنوان نفر اول جایزه هزار و ۵۰۰ دلاری، اسماعیل جان یرینده از ترکیه به‌عنوان نفر دوم جایزه هزار دلاری و پویان رحیمی از ایران به‌عنوان نفر سوم جایزه ۵۰۰ دلاری را کسب کردند.

در آیین اختتامیه همچنین منتخبان سه بازی موبایلی دیگر حاضر در این رویداد یعنی کلش رویال، بزن بهادر و فوتبالیستارز هم معرفی شدند و جوایز خود را دریافت کردند.
برای بازی فوتبالیستارز علی کرمی به‌عنوان نفر اول لوح تقدیر، مدال، جام قهرمانی و جایزه  ۱۵ میلیون تومانی را دریافت کرد. شایان وحید قهرمان‌نیا جایزه ۱۰ میلیون تومانی نفر دوم و مهدی سراج نیز جایزه ۵ میلیون تومانی نفر سوم را دریافت کرد.

برای بازی بزن بهادر نیز یونس ناصحی نفر اول شد و لوح تقدیر، مدال، جام قهرمانی و جایزه ۲۰ میلیون تومانی خود را دریافت کرد. علی زرکش دوم شد و جایزه ۱۰ میلیون تومانی به او تعلق گرفت و محمد عزیزی نیز به‌عنوان نفر سوم بازی بزن بهادر جایزه ۵ میلیون تومانی را از آن خود کرد.

برای بازی کلش رویال هم علیرضا دریس جایزه ۲۰ میلیون تومانی نفر اول را به همراه لوح تقدیر، مدال و جام قهرمانی گرفت و آرش بهرام آبادیان جایزه۱۰ میلیون تومانی نفر دوم و محمدرضا زقر جایزه ۵ میلیون تومانی نفر سوم را کسب کردند.

https://pvst.ir/a91

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو