skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ششمین دوره لیگ قهرمانان بازی‌های ویدیوی به صورت آنلاین برگزار می‌شود

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

 بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و آپارات گیم ششمین دوره لیگ قهرمانان بازی‌های ویدیویی را به دلیل شرایط کرونا برای اولین به صورت آنلاین برگزار می‌کنند.

به گزارش روابط‌ عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، ششمین دوره لیگ قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران در رشته‌های کلش رویال، FIFA21 ،PS4و دو بازی ایرانی «فوتبالیستارز» و «بزن بهادر» به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

ثبت‌نام برای شرکت در ششمین دوره لیگ قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران از ۲۱ تا ۲۷ اردیبهشت ماه از طریق سایت baazico.ir و به‌صورت آنلاین آغاز می‌شود و ظرفیت ثبت‌نام برای هر کدام از این رشته‌ها ۵۱۲ نفر است. تاریخ برگزاری دور مقدماتی مسابقات از اول تا ۷ خرداد تعیین شده است و زمان برگزاری دور نهایی که در روزهای پایانی خرداد خواهد بود، متعاقبا اعلام می‌شود.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تمام مراحل ثبت‌نام، تایید هویت، قرعه‌کشی ثبت نتایج و معرفی قهرمانان به‌صورت آنلاین و با نظارت تیم داوری و پشتیبانی انجام خواهد شد. مرکز مشاوره و تماس بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با شماره ۰۲۱۵۸۱۲۹ آماده پاسخگویی به سوالات مخاطبان در خصوص روند برگزاری این مسابقات است.

https://pvst.ir/a13

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو