skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ثبت نام بخش اینوجوان اینوتکس ۲۰۲۱ آغاز شد

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ثبت نام بخش اینوجوان نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ آغاز شد. نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال با ثبت نام در این رویداد می‌توانند با مهارت‌های کسب و کار و مسائل مختلف آن آشنا شوند.

به گزارش روابط عمومی اینوتکس، امسال بخش اینوجوان نمایشگاه اینوتکس با محوریت رویداد «ایدآموز» برگزار می‌شود. «ایدآموز» رویداد دانش‌آموزی است که با محوریت کارآفرینی در محیط کسب و کار و بر مبنای استاندارد‌های بین المللی، همچنین الزامات و اقتضائات بومی ایران طراحی شده است تا دانش‌آموزان تجربه و نگرش وسیع‌تر و عمیق‌تری درباره‌ کارآفرینی و اکوسیستم کسب و کار داشته باشند.

براساس این گزارش یک نیاز اساسی برای اکوسیستم کسب و کار فناوری ایران، نیروی نوجوان و جوان تازه‌نفس است. نیرویی که با دانش و شناخت از فضای کسب و کار فناوری، وارد صحنه شود و نقش‌های کلیدی را بردارد. اما این نیرو احتیاج به کسب مهارت و دانش اولیه دارد.

در این رویداد که با ظرفیت حداقل ۲۰ و حداکثر ۱۵۰ نفر برگزار می‌شود، نوجوانان شرکت کننده به صورت غیر مستقیم با بازی کاری (گیم‌فیکیشن)، مفاهیم مدیریت و رهبری، کارگروهی، نوآوری و کارآفرینی را یاد می‌گیرند و استعدادهای خود را در این زمینه‌ امتحان می‌کنند.
همچنین نوجوانان یاد می‌گیرند که چگونه می‌توانند مشکلات یک استان را تشخیص دهند، آنها را مدیریت کنند، برای آن راه‌حل بیابد و در رقابت با سایر گروه‌ها، صنایع، منابع و ثروت، استان مسئولیت داده شده را به صورت گروهی ارتقا ببخشد . از جمله اهداف این رویداد، تشویق دانش آموزان، نوجوانان و جوانان به کسب مهارت و انجام فعالیت‌های کاآفرینانه است.

متقاضیان برای ثبت نام در این رویداد می‌توانند تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه در سایت اینوتکس ثبت‌نام و در رویداد شرکت کنند. دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری، ۲۸ الی ۳۱ اردیبهشت ماه به صورت ترکیبی از بخش‌های حضوری و آنلاین در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. در راستای حفظ سلامت مخاطبان، این رویداد در فضایی باز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می شود.

https://pvst.ir/a0f

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو