skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رویداد ارائه نیازهای فناورانه در نمایشگاه اینوتکس برگزار می‌شود

۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

رویداد ارائه نیازهای فناورانه (ریورس پیچ) با هدف شکل‌گیری همکاری بین صنعت و اکوسیستم نوآوری با همکاری شبکه فن بازار ملی ایران در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه اینوتکس، یکی از اصلی‌ترین اهداف فناوران، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان، ایجاد راهکارهایی برای چالش‌هایی است که کسب و‌کارهای سنتی و فعالان صنعتی با آن روبرو هستند؛ اما معمولا به دلیل نبود ارتباط کافی بین این دو بخش، چالش‌های موجود در صنایع به طور کامل شناسایی نمی‌شود. رویداد ارائه نیاز‌های فناورانه (ریورس پیچ) یکی از رویدادهای نمایشگاه اینوکس است که هرساله با همکاری شبکه فن‌بازار ملی ایران برگزار می‌شود.

در این رویداد صنایع نیازهای فناورانه خودشان را به اکوسیستم نوآوری کشور ارائه می‌دهند تا راهکاری برای رفع آن پیدا کنند و همکاری بیشتری بین صنعت و اکوسیستم‌نوآوری اتفاق بیافتد.
رویدادهای ارائه نیاز در چهار روز نمایشگاه اینوتکس در حوزه‌های فولاد، فین‌تک، تجهیزات پزشکی و مبلمان برگزار می‌شود.

متقاضیان برای شرکت در رویداد ریورس پیچ می‌توانند از آدرس http://inotex.com/reversepitch ثبت‌نام کنند. نمایشگاه اینوتکس از ۲۸ الی ۳۱ اردیبهشت در فضای باز ناحیه نوآوری پردیس برگزار شده و رویدادهای ارائه نیاز هر روز از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در سالن اجتماعات سراج برگزار می‌شود.

https://pvst.ir/9zr

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو