skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

زیرساخت: مشکل «کلاب هاوس» از خارج از کشور است

سونیتا سراب‌پور نویسنده میهمان

۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

از ظهر امروز (۷ اردیبهشت ) کاربران شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی اینترنت ثابت و اپراتور تلفن‌همراه رایتل امکان دسترسی به این شبکه اجتماعی بدون استفاده از فیلتر شکن را ندارند. در پیگیری پیوست از روابط عمومی زیرساخت این شرکت اعلام کرد که این مشکل به خاطر به روز‌رسانی جدید کلاب‌هاوس است و آنها با ارسال ایمیل به این سرویس درحال رفع این مشکل هستند.

به گزارش پیوست، از ظهر امروز برخی کاربران از عدم دسترسی خود به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی برخی شرکت‌های اینترنت ثابت ورایتل خبر می‌دادند. به دنبال این اتفاق گمانه زنی برای فیلتر شدن این شبکه روی اینترنت ثابت نیز قوت گرفت. حال روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت در گفت‌وگو با پیوست تاکید می‌کند که هیچ فیلترینگی از سوی شرکت‌های اینترنت ثابت روی کلاب هاوس اعمال نشده است. روابط عمومی زیرساخت در این زمینه به پیوست گفت: «امروز کلاب هاوس یک به روزرسانی داشته است که دراین به‌روزرسانی سرورهای خود را به سرویس ابری آمازون منتقل کرده است. از آنجایی هم که سرویس ابری آمازون IPهای ایران را مختل می‌کند، کاربران در دسترسی به این شبکه با مشکل مواجه شده‌اند.» براساس توضیحات زیرساخت آنها در تلاش هستند تا با ارسال ایمیل به کلاب هاوس این مشکل و اختلال پیش آمده را رفع کنند.

پیش از این اختلال در کلاب هاوس که حالا مشخص شده منشاء خارجی دارد، کلاب هاوس از روز ۱۹ فروردین روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات با اختلال همراه است و کاربران این سه اپراتور بدون فیلتر شکن امکان استفاده از آن را ندارند.

https://pvst.ir/9yp
سونیتا سراب‌پورنویسنده میهمان

  سال ۸۵ و با انتخاب رشته‌ دانشگاهی که نقشی در آن نداشتم وارد حوزه روزنامه‌نگاری شدم و حالا عاشق این کارم. ۱۲ سال است که به صورت تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کار می‌کنم؛ ۸ سال از این مدت به کار در تحریریه روزنامه‌های دنیای اقتصاد و ایران گذشت و با روزنامه‌های سرمایه، هم‌میهن، همشهری و اعتماد نیز همکاری داشتم. از سال ۹۷ مسیر فعالیتم تغییر کرد و در نهایت رسیدم به تحریریه پیوست.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو