skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

همکاری ایرانسل و سازمان محیط‌زیست به مناسبت روز جهانی زمین

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ایرانسل با هدف آگاهی‌رسانی برای ترویج مصرف کمتر پلاستیک، تولید زباله کمتر و مصرف کمتر انرژی‌های تجدید ناپذیر، با سازمان حفاظت محیط زیست همکاری می‌کند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، امروز (۲ اردیبهشت) همزمان با روزجهانی زمین، ایرانسل و سازمان حفاظت محیط زیست، با هدف مصرف کمتر پلاستیک، تولید زباله کمتر و مصرف بهینه انرژی‌های تجدیدناپذیر که منجر به زمین پاک، طبیعتی سالم و آینده‌ای روشن می‌شود، همکاری مشترکی را آغاز کردند.

این همکاری در نخستین گام، با پیگیری اهداف آموزشی، ترویجی و فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی بر بستر شبکه ایرانسل آغاز شده و در ادامه نیز فعالیت‌های دیگری را در بر خواهد گرفت.

روز جهانی زمین مطابق با ۲۲ آوریل، جنبشی بین‌المللی در حوزه محیط‌زیست است که برای ارتقاء آگاهی، آموزش مسائل محیط‌زیست و ترویج فرهنگ حفاظت و پاسداری از زمین، تلاش می‌کند. این جنش شعار سال جدید خود را «احیای زمین» انتخاب کرده است.

ایرانسل پیش از این نیز با هدف حفاظت از محیط زیست، از اسفندماه ۱۳۹۶، پروژه مشارکتی درختکاری را با سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور آغاز کرده و همچنین علاوه بر برگزاری کمپین «حذف قبض کاغذی» در سال ۱۳۹۶، پروژه کاشت و نگهداری ۱۵هزار اصله نهال در فاصله سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۹ را با موفقیت ۹۵ درصد به اتمام رسانده و به سازمان منابع طبیعی تحویل داده است.

در ماه‌های پایانی سال ۱۳۹۹ نیز ایرانسل با همکاری بنیاد علوی، ۱۲ هزار و ۶۰۰ اصله نهال مثمر، در مناطقی از استان فارس و استان لرستان، در اختیار کشاورزان منطقه قرارداده است تا علاوه بر نتایج مستمر توسعه‌پایدار و حفظ خاک، به اقتصاد و معیشت خانوارها نیز کمک کرده باشد و روند اجرایی آن همچنان ادامه دارد.

http://pvst.ir/9wd

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو