skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«دیوار» وارد حوزه کاریابی شد

۲۹ فروردین ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دیوار، پلتفرم نیازمندی‌های آنلاین به دنبال بازدید بالایی که در زمینه ثبت آگهی دارد، تصمیم گرفته است وارد حوزه کاریابی یا ثبت آگهی‌های استخدام شود.

به گزارش روابط عمومی دیوار، این پلتفرم اعلام کرده به دلیل مخاطب گسترده، سرعت بالا و قیمت مناسب وارد حوزه ثبت آگهی استخدام شده است. براساس اعلام دیوار متوسط بازدید هر آگهی‌های استخدامی در کلان شهرها ۹۱۰ بار است. یعنی اگر کاربری یک آگهی نیروی کار در این سایت بگذارد، این آگهی در دیوار ۹۱۰ بار دیده می‌شود. یکی از دلایل این بازدید بالا، تعداد کاربران بالای دیوار است. دیوار ۳۵ میلیون کاربر دارد. طبق گزارش دیوار به جز تهران، روزی هزار و ۸۵۰ آگهی استخدام در کلان شهرها منتشر می‌شود. با تهران این عدد به حدود دو هزار و ۲۰۰ آگهی استخدام در روز می‌رسد.

از سوی دیگر براساس ادعای این پلتفرم نیازمندی آنلاین، از زمانی که فردی در دیوار آگهی می‌گذارد تا نیرو جذب کند معمولا پنج روز طول می‌کشد. دلیل این امر از طرف دیوار اینگونه اعلام شده که به طور میانگین آگهی‌دهندگان، آگهی خود را تا چهار الی پنج روز بیشتر نگه می‌دارند. یعنی تجربه کاربران نشان داده که کارفرمایان کمتر نیاز به تمدید آگهی می‌بینند و به همین خاطر کمتر هزینه تمدید آگهی را می‌پردازند. همچنین دیوار   برای شفافیت بیشتر سرویس جدید خود، پنل ویژه کارفرمایان دیوار را نیز راه‌اندازی کرده است. ثبت نام در این پنل در فاز اول فعلا فقط در استان تهران انجام می‌شود و به زودی در سایر شهرها نیز راه‌اندازی خواهد شد.

http://pvst.ir/9vm

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو