skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مدیر روابط عمومی مایکت اعلام کرد:

بازی PUBG MOBILE از روی بازارهای ایرانی اندروید حذف شد

تحریریه پیوست

۲۳ فروردین ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بازی بتل رویال PUBG MOBILE به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه از بازارهای اندروید ایرانی حذف شد.

به گزارش پیوست، بازی PUBG MOBILE  یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها در سبک بتل‌رویال است که دقایقی پیش به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه از روی بازارهای اندروید ایرانی مایکت و کافه بازار حذف شد.

حدیث خسروی، مدیر روابط عمومی مایکت در واکنش به حذف این بازی از روی بازار اندرویدی مایکت به پیوست گفت: «حالا که بازی پابجی موبایل از روی این مایکت حذف شد، کاربر  برای دانلود این بازی به سمت گوگل‌پلی می‌رود. چون این یکی از بازی‌های محبوب است. هم‌اکنون پابجی روی مایکت ۵ میلیون دانلود دارد. روی مایکت ۵/۵۰۰ترابایت دانلود ماهیانه و ۲/۳ جست و جوی روزانه داریم. بخشی از ترافیک مایکت به دانلود بازی‌های پرطرفداری چون پابجی و CALL OF DUTY اختصاص دارد.»

او ادامه داد: «پس از حذف این بازی از روی مایکت، تمام این ترافیک به سوی گوگل‌پلی می‌رود. دانلود روی مایکت نیم بهاست، حالا کاربر برای دانلود فایل دیتاهای پابجی باید فیلترشکن خود را روشن کند، بازی را دانلود کند و به این صورت به خاطر این دانلود ارز از کشور خارج می‌شود. بازار اندرویدی چون مایکت ضرر می‌کند. به این صورت کاربر به سمت رقیب خارجی هم هدایت می‌شود.»

به گفته خسروی،به مرور با حذف این نوع بازی‌ها کاربر حس می‌کند که بازارهای اندرویدی ایرانی سانسور دارد و بی‌اعتماد می‌شود و بازی‌های پرطرفدار روی آن عرضه نمی‌شود و به سمت بازارهای خارجی می‌رود.

http://pvst.ir/9uk

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو