skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دکل ارتباطی ایرانسل در بابل، تخریب شد

۲۲ فروردین ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

روز گذشته (۲۱ فروردین ماه) فرد یا افرادی یکی از دکل‌های ارتباطی ایرانسل در حاشیه شهر را بابل را تخریب کردند که منجر به سقوط این دکل شد. ایرانسل با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرده است این حادثه خسارت جانی نداشته و این موضوع را پیگیری می‌کند.

در اطلاعیه ایرانسل آمده است که پیش از بامداد شنبه ۲۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ «فرد یا افرادی ناشناس، با هدف از بین بردن و حذف دکل ارتباطی سایت ایرانسل در حاشیه شهر بابل» وارد محدوده سایت شده و «تمامی مهره‌های اتصال به فوندانسیون مربوط به دو پایه دکل و بخشی از مهره‌های متعلق به پایه سوم را باز  و اقدام به تخریب آن کرده‌اند». این در حالی است که همه سایت‌های تلفن همراه اپراتورها، فنس‌های حفاظتی دارد و مهاجمان، این فنس‌ها را نیز تخریب کرده‌اند.

ایرانسل اعلام کرده است جدا کردن دکل از پایه‌های آن منجر به «سقوط این دکل» شده است؛ اما خوشبختانه چون این دکل در «زمین‌های کشاورزی» قرار داشته، خسارت جانی نداشته و «فارغ از وارد کردن خسارت زیاد به تجهیزات سایت ایرانسل، صرفاً با آسیب به بلوک‌های سیمانی زمین‌های کشاورزی همراه بوده است.»

ایرانسل اعلام کرده است تیم فنی این اپراتور، تجهیزات آسیب‌دیده را از محل خارج کرده‌اند و این اپراتوری موضوع را با تشکیل پرونده قضایی، پیگیری می‌کند.

http://pvst.ir/9u4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو