skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کافه‌بازار سهم کمیسیون خود از توسعه دهندگان را ۵۰ درصد کاهش داد

۲۸ اسفند ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کافه‌بازار سهم کمیسیون خود از فروش توسعه دهندگان بازی و برنامه‌های موبایلی را از ۳۰ درصد به ۱۵ درصد کاهش داد.

به گزارش پیوست، این کاهش کمیسیون شامل فروش یک میلیارد تومان اولیه هر توسعه دهنده در سال می‌شود. سهم کمیسیون کافه‌بازار از فروش توسعه‌دهندگان تا سقف یک میلیارد تومان از سال آینده (۱۴۰۰) ۱۵ درصد محاسبه می‌شود و اگر توسعه‌دهنده‌ای فروش بیشتری از یک میلیارد تومان در سال داشت کمیسیون کافه‌بازار برای مابقی درآمد آن توسعه‌دهنده مانند شرایط فعلی یعنی ۳۰ درصد محاسبه خواهد شد.

در آخرین گزارش سالانه کافه‌بازار که اردیبهشت ماه ۹۹ منتشر شده بود تعداد توسعه دهندگان کافه‌بازار بیش از ۴۷ هزار نفر اعلام و درآمد توسعه دهندگان نیز در این گزارش بیش از ۴۷۷ میلیارد تومان برآورد شده بود. مقایسه این ارقام نشان می‌دهد که فقط تعداد محدودی از توسعه‌دهندگان درآمد سالانه‌اشان به بیش از یک میلیارد تومان می‌رسد.

طبق اعلام روابط عمومی کافه‌بازار، کاهش ۵۰ درصدی کمیسیون کافه‌بازار شامل ۹۹ درصد توسعه‌دهندگان خواهد شد.

کافه‌بازار هدف از این تصمیم خود را رونق بیشتر صنعت برنامه‌ها و بازی‌های موبایلی و کمک به رشد توسعه‌دهندگان بازار عنوان کرد.

طبق پیش‌بینی کافه‌بازار با این تصمیم که از ابتدای خرداد سال ۱۴۰۰ اجرایی می‌شود، درآمد توسعه‌دهندگان در بازار، بیشتر و امکان رشدشان در حوزه‌ی ارائه خدمات به کاربران ایرانی فراهم‌تر خواهد شد.

مهدی امیری،‌ مدیرعامل بازار گفت: «ما مسئولیت و مأموریت خود را کمک به توسعه‌دهنده و رشد صنعت می‌دانیم. امیدواریم این تصمیم، به‌ویژه برای توسعه‌دهندگانی که در مراحل نخستین رشد خود هستند و به منابع بیشتری برای سرمایه‌گذاری و خلاقیت جهت رساندن محصول خود به دست کاربران ایرانی نیاز دارند مفید باشد.»

 

http://pvst.ir/9rb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو