skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

تعداد کاربران پارت از ۷ میلیون نفر گذشت

تحریریه پیوست

۲۸ اسفند ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت دانش‌بنیان پارت گزارشی از عملکرد خود در سال ۹۹ منتشر کرد که در آن عنوان شده است تعداد کاربران یکتایی که از خدمات این شرکت استفاده کرده‌اند به ۷ میلیون نفر رسیده است.

به گزارش پیوست، شرکت دانش‌بنیان پارت در هفتمین سال فعالیت خود اعلام کرده است تعداد متخصصان این شرکت به ۷۰۰ و تعداد کاربران یکتایی که از خدمات پارت استفاده کردند، به ۷ میلیون نفر رسید.

در این گزارش آمده است که در سال جاری ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر با استفاده از اپلیکیشن سیگنال احراز به شکل غیر حضوری احراز هویت شده‌اند و این اپلیکیشن با ۴ میلیون نصب فعال، روزانه ۳۰۰ هزار بازدید داشته است. همچنین در سیگنال بیش از ۲۰۰ مقاله آموزشی با ۱۴ میلیون بازدید و ۱۲۰۰ مقاله تحلیلی- خبری قرار گرفته است.

در گزارش عملکرد پارت آمده است که مرکز تحقیقات هوش مصنوعی این شرکت، بیش از ۱۲۰ سرویس هوش مصنوعی را در سامانه سهاب طراحی و پیاده‌سازی کرده و برای توانمندسازی متخصصان این حوزه، ۵،۵۷۰ نفر-ساعت دوره آموزشی رایگان برگزار و بیش از ۵۰ هزار سطر مطلب تخصصی این حوزه را آماده و در سایت هوشیو منتشر کرده است.

در حوزه اعتبارسنجی نیز این شرکت توانسته است از مرز بررسی ۳ میلیون و ۷۵۵ هزار تقاضای اعتبارسنجی گذشته که براساس این روند، ۳۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

همچنین در حوزه سواد مالی، تعداد کتاب‌های منتشره آکادمی هوش مالی به ۲۴۹ هزار نسخه رسیده که در کنار آن ۱۲۸ مقاله علمی با ۵۰ هزار بازدید در سایت آکادمی منتشر شده است. در حوزه بین‌الملل، ۷۵۰ دقیقه مصاحبه اختصاصی با نویسندگان کتاب‌های داستان سواد مالی و صاحب‌نظران کشورهای گوناگون درباره سواد مالی انجام گرفت و ۲۶۵۰ دقیقه برنامه آموزشی و تحلیلی توسط آکادمی تهیه و در صدا و سیما پخش شد. ۵۶ مقاله علمی و آموزشی نیز در مطبوعات و خبرگزاری‌های کشور منتشر شد.

امسال، خدمات سامانه ثبت‌یار، از مرز ۲۰ خدمت حقوقی عبور کرد و بیش از ۱۰۵۰ شرکت، فعالیت‌های حقوقی خود را از این بستر انجام دادند. در حوزه آموزش‌های حقوقی نیز بیش از ۴۰۰ هزار بازدید از مجله ثبت‌یار انجام شد.

http://pvst.ir/9r8

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو