skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مدیرعامل گروه فن‌آوا در مجمع عادی سالانه این گروه:

شرکت‌های اینترنتی سود و شرکت‌های پرداختی در سال کرونا ضرر کردند

۲۶ اسفند ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت‌های ارائه دهنده خدمات و سرویس‌های اینترنتی در سالی که گذشت با توجه به شیوع کرونا سودآوری قابل توجهی را تجربه کردند و در مقابل شرکت‌های حوزه پرداخت الکترونیکی به دلیل اعمال برخی از محدودیت‌ها نظیر تعطیلی کسب و کارها و همچنین کارهش تراکنش‌های حضوری نتوانستند مانند گذشته سودآور باشند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ فن‌آو، مدیرعامل گروه فن‌آوا، حمید رضا نائینی، با با بیان این مطلب در مجمع عمومی عادی سالیانه این گروه افزود: طی سالی که پشت سر گذاشتیم نوسانات شدید نرخ ارز، پیش بینی های صورت گرفته در خصوص اجرای پروژه‌ها را با چالش جدی روبه رو کرد. ازسویی دیگر با توجه به افزایش نرخ بی سابقه حقوق و دستمزد در این سال مواجه بودیم که هزینه های اجرایی پروژه ها را افزایش و به تبع آن سود آوری از آن را دچار تغییر کرد.

مدیر عامل گروه فن آوا از پیشرفت دور از انتظار پروژه USO به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای این هلدینگ در سال مالی منتهی به 30/9/99 یاد کرد و ادامه داد: با تلاش همکارانم در شرکت ارتباطات کوه نور به عنوان پیمانکار این پروژه، بخش قابل توجهی از تعهدات و مفاد مربوط به قرارداد مذکور با وزارتخانه مربوطه اجرایی شده است.

او با اشاره به لزوم افزایش بهره‌وری در عملکرد گروه فن آوا افزود: «افزایش بهره‌وری با وجود تمام چالش‌ها و مشکلاتی که برای گروه فن آوا و شرکت‌های زیر مجموعه وجود دارد به عنوان یک الزام پذیرفته شده است و همواره تلاش کرده‌ایم که این امر محقق شود. در سال مالی ۹۹ هم با توجه به نرخ تورم ۴۰ درصدی و رشد دستمزدهای ۳۵ درصدی همچنین مشکلاتی که در خصوص بیماری کرونا داشتیم این مهم محقق شد.

مدیر عامل گروه فن آوا از اختصاص نیم تا یک درصد از بودجه شرکت ها به طرح های نوآورانه خبر داد و افزود: «براین اساس این بودجه در اختیار نواتک به عنوان بازوی علمی و اجرایی گروه فن آوا در حوزه نوآوری قرار خواهد گرفت.»

 

http://pvst.ir/9qv

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو